Συνάντηση στην Αγγλία;

Υπάρχει ήδη μία δημόσια ομάδα, “Τα ξενάκια”, που αναφέρεται στους χρήστες του φόρουμ που βρίσκονται εκτός συνόρων αλλά δεν υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση για αυτό και δημιουργώ ποστ.

Πόσοι συμφορουμίτες βρίσκονται Αγγλία και σε ποιά περιοχή;
Αν υπάρχει η δυνάτοτηα και η θέληση ίσως να κανονίσουμε καμιά συνάντηση κάπου στην μέση!

Ρεμπετοφορουμομάζωξη στην Ιγγλατέρα; δεν θα είναι η πρώτη! :slight_smile: Εγώ ως γνωστόν έχω αράξει (δίπλα) στου Κάρντιφ τα νερά, στο ηρωικό Μπρίστολγκραντ. Δε ξέρω τί δυνάμεις διαθέτουμε στο νησί συνολικά, αλλά μάλλον το πρακτικότερο θα ήταν να γίνει στο Λονδίνο. Μετά από το Σ/Κ των εκλογών όποτε θέτε.

Άσχετα από τη μάζωξη: παλιότερα κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα η λαϊκή ορχήστρα του SOAS -με τον φίλτατο Μάνο Χατζηδάκη- μαζευόταν σε μαγαζί κάπου στο κέντρο. Θα το κοιτάξω με την ευκαιρία.

Εγώ αν και Λονδρέζος δουλεύω στην τοπική ορχήστρα του Κάρντιφ 2-3 φορές το μήνα οπότε γίνεται και αυτό…

οκ. από μεριάς μου κανένα πρόβλημα ούτε με ημερομηνίες ούτε με περιοχή. Μένει να δούμε πόσοι τελικά ενδιαφέρονται πέρα από τον alk, εσένα κι εμένα !!! :slight_smile:

Όσοι ενδιαφέρεστε παρακαλώ ρίξτε ένα ποστ ή ένα π…μ. τις επόμενες μέρες.

Τώρα εννοείς για Λονδίνο; Περιμένω λεπτομέρειες.

τσίαρς

Πάνος: Ναι, Λονδίνο εννοώ. Θα επικοινωνήσω με ΠΜ.

Να και ένα τόσο ευχάριστο! Να διαβάζεις τέτοια πράγματα. Άντε να βρεθείτε και εις τα εξωτερικά. Αναμένω με αγωνία να διαβάσω εξελίξεις!:slight_smile: