Καλημερα σε ολο το φορουμ

ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΡΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΗΣ ΛΟΓΩ ΣΟΒΑΡΟΥ ΤΡΟΧΑΙΟΥ , ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΚΙΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Καλημέρα, περαστικά και σιδερένιος! Εύχομαι ό,τι καλύτερο από 'δω και πέρα!

Μια υπενθύμιση: απόφευγε να γράφεις με κεφαλαία.

Περαστικά και σιδερένιος σου εύχομαι κι εγώ Ντίνο!

Περαστικά κι από `μένα και ό,τι καλύτερο από εδώ και μπρός!

Περαστικά φίλε Ντίνο…

Σιδερένιος και ανοξείδωτος!
Περαστικά.

Περαστικά Ντίνο!!Σιδερένιος!!!:088:

παιδιά σας ευχαριστώ όλους σας για τις ευχές σας!!!:slight_smile:

Φίλε Ντίνο, περαστικά σου και νάσαι πάντα καλά.
Με την ευκαιρία αυτού που αναφέρεις, να υπενθυμίσουμε σε όλα τα μέλη ότι όταν οδηγούμε:

[ul]
[li]ΠΑΝΤΑ, μα ΠΑΝΤΑ ΦΟΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ακόμα και αν πάμε στο περίπτερο για τσίχλες (δεν καπνίζω, δεν αγοράζω τσιγάρα)[/li][li]ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΕΙ[/li][li]ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ η Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ, ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ[/li][li]ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΟΥΜΕ ΦΑΝΑΡΙΑ & STOP[/li][li]ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.[/li][*]ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΑΧΤΙ ΜΑΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΛΑΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΑΣ, ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ ή ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΑΣ.[/ul]Καλή σας μέρα και μην ξεχνατε: CARPE DIEM - ΖΗΣΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ . Γιατί πολύ απλά… δεν ξανάρχεται!:247::026:

ή και ο πατέρας μας… :)(διότι μερικοί, παρά την κάποια ηλικία, παραμένουμε πιστοί εραστές των δύο τροχών!) .…αργότερα θα βάλω side-car!:019:

Παιδιά συμφωνώ με όλα αυτά που λέτε και επαυξάνω. Ευτυχώς που φορούσα κράνος γιατι αλλιώς θα με έτρωγε το σκοτάδι. Μόνο που στην δική μου περίπτωση δεν με πρόσεξε η “κόρη μου” , κοπελίτσα 22 χρόνων , που αποφάσισε να περάσει με αυτοκίνητο κάθετα την λεωφόρο βουλιαγμμένης έτσι απο το πουθενά για να δοκιμάσει την τύχη της , ( ή μάλλον την δική μου) και κόλλησα πάνω σαν τα κουνόυπια στα παρμπρίζ!!!
Την γλύτωσα “φτηνά” με σπασμένο γόνατο , ρίξη χιαστών ,εξάρθρωση ισχύου και ραγισμένη λεκάνη.
Και κάτι λάμες κάτι βίδες έγινα όντως και σιδερένιος και ανοξείδωτος!!!
Νά 'στε όλοι καλααααααααααααά!!!

και κάτι πού ξέχασα!! Δέν φοράμε ποτέ γυαλιά μέσα απο το κράνος , τουλάχιστον εαν δεν είναι ανάγκη.
Εγώ φορύσα γυαλιά ηλίου και παρολίγον να βγάλω κια τα μάτια μου!! Ευτυχώς μόνο κόπηκα (αρκέτα βαθιά όμως) στο δεξί φρύδι.

Καλώς ξανάρθες. Περαστικά και πάντα όρθιος.

Είμαστε τουλάχιστον τρείς που ξέρω εδώ μέσα που οδηγούμε μηχανή. Προσωπικά πάντως κάθε φορά που ανεβαίνω για βόλτα φοβάμαι την κακιά ώρα.

Χμ. Νομίζω ότι έφτασε η ώρα να την πουλήσεις!

A re Ntino, elpizo na min eisai fanatikos mpaladoros (tetoies ores hioumor?).

Afta ta orthopedika strapatsa einai zorika kai theloun ton xrono tous. Ypomoni na exeis, kai na akolouthas pista odigies giatron kai (eidika) fisikotherapefton. Sou efchomai perastika! :088:

κύριε συντονιστά… προσπάθησε να μην γράφεις με greeklish! (όπως με πρόλαβε και σου σύστησε πρωτύτερα άλλο μέλος):019:

Σας έχει εξηγήσει ο άνθρωπος πως είναι εκτός έδρας…