Ανδρογιάννης Μουσικός

Θελω να με διαφωτισετε με τις γνωσεις σας και να μου πειτε εαν ξερετε που παιζει και τραγουδαει ο Ανδρογιαννης…Για να σασ βοηθησω ειναι ο μουσικος που η φωνη του μοιαζει με του Μαρκου…Ευχαριστω πολυ…

Εχθες εμαθα πως δεν παιζει καπου.

Aπο οτι εμαθα σημερα τραγουδαει σε ενα μαγαζι στη Ν.Χαλκηδονα το οποιο λεγετε Κουκλακι…Δυστυχως δεν το ξερω…Αν καποιος ξερει κατι ας γραψει να με βοηθησει…Ευχαριστω…

Δες εδώ http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=161421100548344. Τσέκαρε το όμως πριν πας 210-8078995

παιδια ισχυει για Πικο και Ανδρογιαννη, ημουν Σαββατοβραδο εκει και τον ειδα.
ωστοσο το θεμα ειναι καποια στιγμη να κανει κατι καθαρα γυρω απο Μαρκο για πραγματικη απολαυση.
στο μαγαζι μοιραζεται το προγραμμα σε ολους τους τραγουδιστες.
δεν ξερω αν τις καθημερινες εχει διαφορετικη μορφη.
ειναι και μακρια η Νεα Ερυθραια για να την επισκεπτομαι συχνοτερα ωστε να εχω αποψη και τις καθημερινες.

Βαγγέλη, μπορεί όντως να είναι διαφορετικά τις καθημερινές αφού δεν είναι η Καλιμέρη…

Τινα, τον απολαυσα πριν 3,5 χρονια ενα βραδυ με 4-5 ατομα ολα κι ολα στο 25αρακι. χαμηλα τα φωτα και σε κατι γυρισματα της φωνης του, τσιμπιομουν να δω αν περνα το φαντασμα του Μαρκου.
αλλα στον Πικο ειναι αλλιως η φαση.

Μεζεδοπωλειο-καφενειο “κουκλακι”

Ανδρογιαννης - τριχορδο και φωνη
Βαγγελης Ακριβος - κιθαρα και φωνη

Λαμπρου Κατσωνη 20,Νεα Χαλκηδονα
Τηλ:2108322529 Κιν.:6944747343

Εναρξη την Παρασκευη 12/11 και καθε Παρασκευη-Σαββατο βραδακι και Κυριακη μεσημερι…

Αυτα…

Ευχαριστω Δημητρη…Αν μπορεσω να παω θα σας πω τη γνωμη μου…Αν παει καποιος αλλος ας μας πει…Ευχαριστω…

ψαχνω σε εντυπο χαρτη της Αθηνας να βρω που ειναι η Λαμπρου Κατσωνη στη Νεα Χαλκηδονα και δεν βρισκω τιποτα…

Παραλληλα με το ποταμι… …κοιτα εδω

Νομιζω οτι το βρηκα…

Δημήτρη το link που έβαλες είναι για Λ. Κατσώνη 20 Αγίους Αναργύρους.

Στον πλοηγό πάντως για Νέα Χαλκηδόνα το βγάζει εδώ:
http://www.ploigos.gr/?sessionid=4c9dc14b0f66e814e50ee5853f2d4c21

Καλύτερα να μας πεί κάποιος που ξέρει που είναι το μαγαζί.

Εχεις δικιο Παναγιωτη…
Το καλυτερο ειναι οποιος θελει να παει να παρει ενα τηλ. στα παραπανω του μαγαζιου και να του εξηγησουν οι ιδιοι πως να παει…