Tακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2015

:):090:Κι εμείς 2 άτομα… Πέτρο, δεν έχει οδηγίες προς ναυτιλομένους ο έλατος???:106:

μαζεύεστε βλέπω και διαλεχτή παρέα! τον μπότη και τον ξάδερφο τους χάρηκα φέτος (όχι ότι τους χόρτασα βέβαια), τους υπόλοιπους θα σας δώ στην μάζωξη του οκτώβρη.

α, τωρα είδα τις οδηγίες του Αλέξανδρου…οκ

Για να ξέρουμε πόσα άτομα θα μαζευτούμε, τελικά κι εγώ θα έρθω σίγουρα! Τα λέμε αύριο από κοντά κατά τις 9.
Καλό βράδυ!!!

Ναι ,καθε Πεμπτη προς το παρον.
Οκτωβριο θα λειπουμε εκτος χωρας 15-27 οκτωβριου.
Ελπιζω να σας δουμε στην επομενη:)
Φιλια σε ολους,και καλα να περασετε!

Μήπως υπάρχει περίπτωση να γίνει καμιά μάζωξη από τίς 30 Σεπτεμβρίου,μέχρι τίς 3 Οκτώβρη;;; Θα είμαι καί εγώ Πειραία καί θα χαρώ πολύ να βρεθώ στήν παρέα!!!

Άμα θέλετε ξανακάνουμε για να αναπληρώσουμε τις “χαμένες” του καλοκαιριού! [emoji12]
Και φυσικά εννοείται πως θα είναι χαρά μας να είσαι φίλε Κώστα στη παρέα μας, μιας και δε ξέρω για τους άλλους αλλά εγώ δεν είχα τη χαρά να σε γνωρίσω ποτέ από κοντά!

άντε να κάνουμε και τότε μια για όσους λείπουμε ακόμα! κώτσο πες μέρα και μέρος!

Κι εγώ, Κώστα, θα χαρώ ιδιαίτερα να σε γνωρίσω “δια ζώσης”, μετά από τόσα χρόνια! Αναμένουμε συγκεκριμένη πρόταση!

Ευχαριστώ πολύ!!!Εγώ δέν ξέρω παιδιά,μέρος και μέρα.Ξέρω ομως οτι,οπου και να γίνει η μάζωξη,αυτές τίς τρείς μέρες,μέσα είμαι.!!!

Κι εγώ μέσα.

//youtu.be/XIr1OJZpGrQ

να χαρώ ομορφιές! του δώσατε και κατάλαβε!

Μπράβο στήν παρέα.Καί ωραία ταβέρνα φαίνεται.Δεν κάνουμε εκει την μάζωξη ρε παιδιά;;Τήν Πέμπτη,η,τήν Παρασκευή, (1/2 Οκτωβρίου),θα είναι τέλεια αν μπορει να γίνει!!!

χμ, το φανταζόμουνα ότι θα προέκυπταν δυο τόσο κοντινές μαζώξεις σε τόσο κοντινή περιοχή. θα αρχίσουν να γκρινιάζουν οι βόρειοι…
κώτσο δεν έχεις κανένα παλιό κουτούκι στην γειτονιά σου;

Μεσα και εγω. Αν γίνει Παρασκευή ακομα καλυτερα για μενα (σηκωνομαι αρκετα νωρίς το πρωι) Αρκει να μην εχουν ξεκινησει δουλεια οι υπολοιποι σε ταβερνίτσες…

ωραία ηταν χθες. Μου είχε λειψει… Η ταβερνα μια χαρά ηταν νομίζω

Η γειτονιά μου είναι Νικόλα!!!Μα το ξαναλέω οτι,δέν μπορώ να προτείνω κάτι,γιατί λείπω πολλά χρόνια καί δέν τα ξέρω τα μαγαζιά.Οπου καί να γίνει ομως η μάζωξη,θα είμαι μέσα!!!

Νομίζω ότι θα πρέπει να κάνουμε το χατήρι του Κώστα, αφού η μάζωξη γίνεται προς τιμήν του.
Το μαγαζί καλό είναι, με καλή ακουστική και κουζίνα, καλή εξυπηρέτηση, χαμηλές τιμές, άνετο πάρκινκ και εύκολα προσβάσιμο.

Και καπάκι τουαλέτας αυτοκαθαριζόμενο.(Πρώτη φορά το είδα σε συνοικιακή ταβέρνα.)

Ηταν πολύ όμορφα την Πεμπτη, χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια μέλη του φόρουμ και παίξαμε μαζι.
Ελπίζω να ξαναβρεθώ σε μελλοντική μαζωξη με περισσότερα μέλη και όργανα.