Service κιθάρας (2010)

Η κιθαρα μου (ενα cortακι value for money) θελει ενα μαζεματάκι. Εχει χασει αρμονικες, τριζει λιγο, το καντινι τριζει ακομα και ανοιχτο κλπ κλπ

ειχα ενα γνωστο γνωστου που δουλευε στον Λογοθετη και του πηγαινα τα οργανα μου αλλα σημερα που πηρα τηλ να τον βρω διαπιστωσα οτι δεν δουλευει πια εκει.

Οπότε πρεπει να βρω εκ νεου μαστορα. Αναγκαστικά καποιον που να μπορω να του παω την κιθαρα την Δευτέρα πχ και Πεμπτη Παρασκευή να την εχω στα χερια μου

Καμια προταση;

Βαρβούνης Αντώνης
Γλαύκωνος 34, Αθήνα
Σταθερό: 2107011028
Κινητό: 6978300968
Web:
Email:astringsb@gmail.com Κλασσικές κιθάρες

παρε τηλεφωνο και ρωτησε τον , εαν δεν επισκευαζει ο ιδιος , ολο και καποιον της δουλειας
θα γνωριζει που συνεργαζεται μαζι του , ωστε να τυχεις αμμεσης εξυπηρετησης !!!:088::089:

ο γιώργος ο καρανδρέας είναι πολύ συνεπής και γρήγορος, σέβεται τον μουσικό που θέλει το όργανο εγκαίρως για δουλειά, αλλά δεν παραμελεί και τον ερασιτέχνη! σωστή και γερή εργασία.
αλκιβιάδου 7α & μακεδονίας, 210-8835046. ένα στενό από ηπείρου & αχαρνών (στο κύτταρο).
ποιά cort έχεις, την earth 9000; ταιριάζει για μπασοκίθαρο;

Οχι δυστυχώς οταν ειχα αγοράσει την κιθαρα δεν ειχα ακουσει για το συγκεκριμένο μοντέλο και πήρα μια SFX που μου ειχε γυαλίσει. Οχι πως εχω παράπονο, πολύ ωραιο κιθαράκι για τα 370 που ειχα δωσει.