Rapidshare - 3

και εγω ΑΕΚΤΖΗΣ ειμαι ρε παιδιά !!!

Ε όχι και ΑΕΚτζής! Εγώ μια πληροφορία ήξερα (άκουσα στο ράδιο για τους συνδέσμους) και την έδωσα.
Είναι γνωστό ότι είμαι Προοδευτικάνος και φανατικά αντίθετος με οπoιαδήποτε από τις λεγόμενες μεγάλες ομάδες.
<font size="+2">PROO NO GATE</font>

Σας οικτήρω…
Ασχολείστε με το πρωτάθλημα ακόμα;;; Κάποτε καθόμουνα κι έβλεπα, αλλά από κάποιο σημείο κι έπειτα γίνεσαι κυνικός βλέποντας τη σαπίλα. Μαφιόζοι όλοι, άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο. Υπάρχουν ορισμένοι γνήσιοι οπαδοί του αθλήματος που νοιάζονται και δουλεύουν ανιδιοτελώς για τους συλλόγους μα είναι λίγοι… Χαίρομαι για το Ντέμη αλλά θα τονε φάνε οι οργανωμένοι.

Για μένα πλέον μπάλα είναι μόνο να παίζεις όχι να παρακολουθείς. Το έχουμε βιάσει το άθλημα στην Ελλάδα…

Χαιρετω την καλη παρεα και επιτελους ειμαι κι εγω εδω μαζι σας μιας και τα παλιοκουτια τα ιταλικα δεν βαζανε χαρακτηρες ελληνικους και τοσον καιρο εβλεπα και δεν μπορουσα να μιλησω.Λοιπον να προσθεσω κατι ηθελα μονο μιας και μιλησε καποιος για τον Δημητρη τον Λιβανο.Καλος στο οργανο αλλα δυστυχως εχω ακουσει μονο ενα του τραγουδι σε ενα cd με την Μαριω απο το Περιβολι του Ουρανου.Θα το ανεβασω μεσα στην εβδομαδα μιας και αυριο θα ειναι κλειστα εδω και δεν υπαρχει τροπος αλλος.Σας χαιρετω.

Γεια σου Σεσκουλα
Καλως ωρισες ξανα !!

Πανο για τη μαφια συμφωνω και επαυξανω … δυστυχως …
οσο για το Ντεμη το προεδριλικι τον μαρανε …
“αλλη η δουλεια του ναυτη κι αλλη του καντηλαναφτη” !! που λεει κι ο σοφος λαος …
Επειτα για το dvd Που εβγαλε ο Βαρδ/ης θα επερεπε να βγαλουν και καμμια 20ρια dvd
με τα καλυτερα παιγνιδια της ΑΕΚ της περιοδου '95-'02 να δουνε πως παιζεται η μπαλα …

ΚΙΕΛ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦ!!!

Σβήστηκε ένας φάκελος του Μπαγιαντέρα! Μπορεί κανείς/καμία να μου ανεβάσει τα “μάτια γλυκά και γαλανά”;;;;

Θα σας οφείλω την ψυχική μου υγεία…!

ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΝΤΑΡΗΣ : Τι μ’ωφελουν οι ανοιξες
του ΜΑΡΚΟΥ και Γιανναρος - Παραδοσιακο

http://rapidshare.de/files/11252680/Ti_m_wfeloun_oi_anoixes.mp3.html

http://rapidshare.de/files/11253016/Giannaros.mp3.html

Απο το παλκο της “Στοας Αθανατων” στις 2.1.94
Μπουζουκια : Νικοπουλος, Καλαμποκης Κιθαρα : Βενεκας, Σιγοντο : Μαρω Λυτρα (οχι του φειμ στορυ)
Ο Ξηνταρης σε ντουζενια !!

Για τον Πάνο
http://rapidshare.de/files/11292979/Matia_glyka_Kai_galana.mp3.html

Να’σαι καλά ρε Τάσο!

Παρεπιπτόντως, μήπως έχουμε κανένα κομπιουτερά εδώ χάμω; Συμβαίνει το εξής παράλογο…

Μου μετακινούνται φάκελοι από το MY MUSIC σε άσχετους, άχρηστους φακέλους τους οποίους (μη ξέροντας), έσβηνα! Κι έτσι μ’αυτά και μ’αυτά έχω χάσει σχεδόν 8 CD! Ευτυχώς, κάποια κομμάτια τα είχα και αλλού, όμως άλλα… Τράβα βρες τα…

Μου κάνει εντύπωση μιας και το συγκεκριμένο μηχάνημα δεν είναι στο δίκτυο, και έχω και το McAfee απάνω. Πώς γίνεται αυτό λοιπόν;

Μια περιπτωση ειναι να έχεις πολλους χρηστες στο μηχανημα και τα τραγουδια σε κοινοχρηστο φακελλο. Η αλλιως κανενα δευτερο administrator και να ευθυνεται αυτος για το μπερδεμα(ή κανένα πιτσιρίκι που παίζει).

Μια αλλη περιπτωση ειναι το McAfee να χει τιναξει τα πεταλα… βαλε Kaspersky και θα δεις!

Ενα ακομα μέτρο που πρέπει να δεις είναι να βάλεις ένα firewall πχ. zone alarm. θα εκπλαγεις από το πόσο συχνα διαφοροι τυποι προσπαθούν να εισβάλλουν στο pc σου.

Αν δεν δεν συμβαινει τιποτα απο αυτα, το πιθανοτερο είναι να χρειαζεσαι τη νεα μου εφευρεση!! το alcoboot!! πριν κανει boot το μηχανημα φυσάς σε ένα αλοκοολοματζαφλάρι και μετα μπαινεις!! εκτος κι εισαι λιαρδα!!!

λιάρδα=στουπί=φέσι=κάκα=κόκκαλο=υπερβολικαμεθυσμενος

(Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/ην kuzuryuu 18 Ιανουάριος, 2006)

(Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/ην kuzuryuu 18 Ιανουάριος, 2006)

Μπράβο ρε Βίκτωρα , δάκρυσα απο το γέλιο με το alcoboot.
Αψογος.

Τί παιδί είσαι συ ρε… Ρε Βίκτωρα, έπρεπε να σε έχουμε εδώ πάνω στο computer center για αδμίν…

Βασικά, είχα το νόρτον κι όλα ήτονε μέλι γάλα… αλλά, έρχεται μετά ο άλλος και σου λέει κύριε, για να συνδεθείς μ’εμάς, McAfee! Τώρα αυτό το κασπέρσκυ που λες… δε το ξέρω. όσο αφορά το αλκοολοματζαφλάρι τρέχα πατένταρέ το!

Παιδιά συγνώμη μήπως ξέρει κανείς Site του Ζαμπέτα οπου μπορείς εκείνη την στιγμή να ακούς??να έχει κάμποσα…γιατι δεν μπορώ να βρω τιιιποοοτααααα και δεν ξέρω που να ψάξω…αν ξέρει κανείς plzz ας μου πει.