ΤΡΙΧΟΡΔΟ BUBINGA-NIAGON

Ίσως να μην εκφράστηκα καλά και έγινε παρανόηση Κώστα.

Δεν εννοούσα ότι ο Βαγγέλης κάνει μαζική παραγωγή, όπως και από τις εικόνες του ιστολογίου φαίνεται, αλλά ότι ο τρόπος αυτός κατασκευής του καράολου παραπέμπει εκεί.
Ίσως να μου διαφεύγει, αλλά Μυτιληνιός ο Βαγγέλλης;

Τα καλά μου φιλαράκια. Ο Κώστας και ο Δημήτρης, οι οποίοι εκτός από άψογοι στις οργανοκατασκευές είναι και πολύ καλά παιδιά και καμαρώνω για αυτούς. Κύριε Κώστα δεν υπάρχει καμμία παρεξήγηση. Πάντα μου αρέσει και επιδιώκω και θέλω την κρίση των εμπειρότερων, έστω και αν αυτή δεν είναι θετική, γιατί είμαι σίγουρος ότι πάντα είναι διδακτική και επωφελής. Άλλωστε δεν ξέρετε κάποια πράγματα για εμένα, που ο Κώστας ο Ζαρκάδας γνωρίζει. Ναι είμαι Μυτιληνιός που πλέον ζει μόνιμα στην Κρήτη, μιας και τον έχει φάει ο Μινώταυρος :slight_smile:

Κωστη μου δεν παρανοησα τα λογια σου,και σε καμια περιπτωση δεν το ειπα ετσι.Ισα ισα που θαυμαζω την δουλεια σου και της γνωσεις σου. Αλωστε με εχεις βοηθησει πολυ ισως και χωρις να το ξερεις με τα αρθρα σου στην Κλικα, αλλα κι απο το τηλεφωνο που τα ειπαμε κανα δυο φορες. Συγνωμη αν διμιουργησα λαθος εντυπωσεις