Τακτική συνάντηση - Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020

Το βεβαιώνω κι εγώ για τον Γιώργο. Και ο Κώστας ο μάστορας ο ξυλουργός με την πενια του διαβόλου!

6 «Μου αρέσει»

Ο Κώστας ο Πλιακώνης είναι ο @pliakonis_konst :wink:

5 «Μου αρέσει»

Ήταν μια υπέροχη βραδιά με ωραία παρέα σε ζεστό χώρο με όμορφες μουσικές!
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.
Είναι χαρά μου να μπορώ να προσφέρω κάτι κ εγώ στο ρεμπέτικο φόρουμ.
Να ‘μαστε καλά να κόψουμε κ του χρόνου!

10 «Μου αρέσει»

Πολύ ωραία βραδιά , πραγματική ευχαρίστηση να βλέπεις φίλους , γνώρισα και νέους όπως ο Αλέξανδρος ο Γιάννης και ο Πέτρος που είναι και γείτονας , ακούσαμε και φοβερά τραγούδια παιγμένα με ψυχή, εξαιρετικά , με το καλό να ξαναβρεθούμε , πολλά ευχαριστώ στους φίλους που κανόνισαν το μαγαζί και τον Μάριο για το φίλεμα . Με εκτίμηση.

5 «Μου αρέσει»

Και ένα βίντεο που τράβηξα λίγο πριν φύγω από την μάζωξη… ίσα ίσα να σας δώσει μια ιδέα από το κλίμα για όσους δεν ήρθαν…

4 «Μου αρέσει»

Μπράβο σε όλους πολύ ωραία,κρίμα που έλειπα,στο επανιδείν όμως, πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτες.να είστε όλοι καλά παιδιά.

3 «Μου αρέσει»

@Nikola Νικόλα σε περιμένουμε την επόμενη φορά! :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

Σε ευχαριστώ πολύ Χρήστο, η προσφορά σου στο φόρουμ είναι αρχοντική και σε όλα τα παιδιά. Το ωραίο κλίμα και η φιλικότητα που αποπνεετε και στα νέα μέλη όπως εγώ είναι εξαιρετικη.

4 «Μου αρέσει»

Κρίμα σε μας τους απόντες…

3 «Μου αρέσει»

Γεια σου Λαμπρο
Ωραια περασαμε. Την επομενη φορα ομως να ερθεις με οργανο. :grinning:
Οι φιλοι μας με αγαπανε πολυ μαλλον και υπερβαλουν λιγο :roll_eyes:

8 «Μου αρέσει»

Ευχαριστούμε όσους φρόντισαν για αυτή την υπέροχη βραδυά!!!
Περάσαμε πολύ ωραία!Εύχομαι υγεία σε όλους και καλή χρονιά
και να ανταμώνουμε όσο πιο συχνά!!!

6 «Μου αρέσει»

Χα χα για σου Λάμπρο ειμαι ο μάστορας ο ξυλουργός που λέει και το τραγούδι να εισαι καλα, αν και με συγχωρείς και να με συμπαθάς, μαλλον δεν είδες καλα γιατι από τραγούδια δεν σκαμπάζω και πολλα, ήταν ολα καλα μπράβο σε όλους και να περνάμε παντα τόσο καλα, και κάτι και ας με συγχωρούν όλοι καλό ειναι όταν παίζουμε η φίλοι μας που ειναι εκεί ότι θέλουν να πουν μπορούν να το πουν και έξω που βγαίνουν για τσιγάρο καποια στιγμή που δεν θα παίζουμε φυσικά και δεν μπορούμε να ειμαστε μέσα στην μούγγα αλλα λιγο πιο σιγά και λιγότερη συζήτηση δεν βλάπτει, και πάλι να με συγχωράτε , μπράβο και στον φίλο μας τον Μάριο Μουντρούχα για την
εύγευστη χορηγία του.

8 «Μου αρέσει»

Και εγώ χάρηκα προχθές. Και η τετράδα μας πολύ ζεστή. Πάντα τέτοια. Ευχαριστούμε και το φίλο για την ωραιότατη βασιλόπιτα. Τρία κομμάτια έφαγα (δήθεν-τάχα μου, μπας και βρω το φλουρί που δεν είχαμε βρει ακόμα).

7 «Μου αρέσει»

Ο μόνος που δεν έχω ψευδώνυμο κι έχω και φωτογραφία την φάτσα μου και με ξεχνάτε βρε!

3 «Μου αρέσει»

Διορθώθηκε η παράλειψη άμεσα :wink:

2 «Μου αρέσει»

Ηταν πολυ ωραια εκδηλωση περασαμε καταπληκτικα!!! :smile:

8 «Μου αρέσει»

Θα 'πρεπε όμως. :slight_smile: Πώς θα σε ξεχωρίσουμε από τον Περικλή με ψευδώνυμο και χωρίς φάτσα;

Περικλής

3 «Μου αρέσει»

πρόσεχε μην έχει κανείς φωτογραφία σου και σε εκβιάσει με δημοσιοποίηση των στοιχείων σου!

Το βίντεο που σας έλεγα από τη μάζωξη

7 «Μου αρέσει»