Ταβερνα Κοσμογωνια

καλες δουλειες φιλαρακο καλοριζικο!ανοιγεις και κυριακες μεσημερι?

Γεια χαρα σε ολους, εχω χαθει τωρα τελευταια, πριν λιγες μερες μου ανοιξαν το αμαξι στο μεταξουργειο και μου πηραν το laptop, οποτε τωρα το net δειχνει πολυτελεια για μενα:108:. Σημερα το βραδυ εχουμε μπουζουκογλεντι στο μαγαζι οποτε οσοι πιστοι προσελθετε.

Φίλε μου τι να σου πω. Αν και καθυστερημένος καλορίζικο το μαγαζί. Ελπίζω να μας βγάλει κι εμάς ο δρόμος κατά την πρωτεύουσα και να ζήσουμε από κοντά το μαγαζί σου. Βλέπω ο ενθουσιαμός σου είναι μεγάλος. Την έβαλες και στην αγαπημένη σου ταβέρνα.
Καλές δουλειές να έχεις!

Κατ αρχην καλο φθινωπορο σε ολους, ευχομαι να γεμισατε το ρεζερβουαρ, γιατι τωρα που αρχισανε τα δροσερα και μαζευομαστε μεσα σιγα σιγα πρεπει να αρχισουν να βγαινουν και τα οργανα. Θα κανουμε καμια συναντηση, πως το βλεπετε:089:

το μαγαζί σου φίλε μου έχει ανοίξει ή ακόμα;

Εκλεισα για πεντε μερες τον Αυγουστο μονο, δεν παει καινουργιο μαγαζι και κλειστο!!

Σαββατοκύριακο έρχομαι Αθήνα στείλε π.μ. σε παρακαλώ διεύθυνση και αριθμο για να σε επισκευτώ.

Πρεβέζης και Βόνιτσας γωνία. Πίσω από τον Άγιο Αιμιλιανό στο λόφο Σκουζέ αντιγραφή απο το μύνημα του zabe #3

Ευχαριστώ.Δεν το πρόσεξα γιατι βιαζόμουν.

Εχετε καμια κιθαρα στην παρεα ή θα τα πουμε ξεροσφυρι?

Καλορίζικο και καλές δουλειές και από μένα!

Στην ταβέρνα έχει μουσική και αν ναι ποια μέρα;

Πιο πολύ θα μ άρεσε να έρχονται οι ίδιοι οι πελάτες να πέζουνε παρά να έχουμε πρόγραμμα στο μαγαζί. Πιστεύω πως αυτό είναι ότι καλύτερο, όπως και γίνεται μέχρι στιγμής. Επι της ευκαιρίας του post να σας ανακοινωσω και το group στο facebook, οπου θα μπορειτε κι απο κει να βλεπετε νεα του μαγαζιου Facebook Öffentliche Gruppe | Facebook

Λεω, να αρχισω να καθιερωνω τις Κυριακες τα μεσημερια να μαζευω φιλαρακια και να παιζουμε μουσικη, κι ετσι αυτη την Κυριακη 29 του Μηνα το μεσημερακι περιμενω τον φιλο Βαγγελη με την κιθαρα του, κι ελπιζω να δω και πολλους απο εσας, με μπουζουκια, κιθαρες, μπαγλαμαδες και τραγουδια, και πανω απ ολα με πολυ ορεξη:244: για φαι και για πιωμα:247:, για να δουλεψουμε και λιγο αυτη η κριση μας εχει τσακισει:112:

Μπράβο ρε Ζάμπε, είσαι ξηγημένος μαγαζάτορας!

Την αληθεια λεω, τι να κανω να προποιηθω οτι ολα ειναι καλα, αφου δεν ειναι.

Η Κυριακη που περασε ητανε παρα πολυ ωραια, καταφεραμε και στησαμε ενα γλεντακι που πηγε απ τις 15:00 μεχρι τις 23:30 φουλ. Τα φιλαρακια απ την Ιο κανανε την διαφορα παλι.:110:

Κι αυτην την Κυριακη θα συνεχισουμε με ιδιο πνευμα και ορεξη, αν σας φερει ο δρομος ενοειται πως πρεπει να φερετε και κανα οργανακι μαζι.

H τελευταια Κυριακη δεν ηταν και τοσο καλη απο θεμα κοσμου, μου φαινεται δεν ειστε και πολυ της Κυριακης ε? Εμεις ομως θα ειμαστε εδω και θα περιμενουμε και αυτη την Κυριακη, κι ελπιζω να δω καποιον απο σας κι απο κοντα.

παρα πολύ καλό, και ζεστό μαγαζί!!! καθώς και η παρέα του φόρουμ!!! Μπράβο βρε παιδια!!!

Την Καθαρά Δευτέρα θα είμαστε ανοιχτά από το μεσημέρι και θα σας περιμένουμε με πολυ μουσική, και εκλεκτούς νηστίσιμους μεζέδες και όχι μόνο!!!