Η σημερινή κατάντια (Unplugged)

Χρόνια πολλά σε όλες και όλους τους συνεορτάζοντες. Να ζήσετε παιδια και οι καλύτερες ευχές μου για ότι επιθυμεί ο καθένας ξεχωριστά. Εγώ θα ήθελα διακοπές απεγνωσμένα, αλλά μάλλον είναι λίγο νωρίς ακόμα. Πολύχρωμοι και εντοιχισμένοι!!!
ΥΓ. Εγω τραγουδούσα χτες και δεν είδα τα σούργελα ευτυχώς. Σαν πολύ δεν ασχοληθήκαμε με το θέμα ρε παιδιά;

Ελένη Χρόνια Πολλά! Χρόνια καλά και πολλά σε κάθε Ελένη και Κώστα. Είστε και πολλοί εδώ χάμω:

Ελένη Σ.
Κώστας Κουρούνης
Κώστας Φέρρης
Παραδοξολόγος
Κώστας Κατσιμπόκης
Κώστας Χριστόπουλος
junior mortis
Κώτσος Νταβέλης
Κώστας Νικολόπουλος
Κώστας Χαλικιάς

και όλους και όλες που ξεχνώ. Να είστε καλά.

Πάνος

υγ1 - Ελένη, αυτό το πολύχρωμοι και εντοιχισμένοι ήτανε πολύ πετυχημένο.

υγ2 - Ρε Τάσο, πού είδες την αξιοπρεπή πενηντάρα; Έχασες το κλείσιμο όπου χτυπιόντανε στα πατώματα;;

υγ3 - Φτου! και ήθελα να το σηκώσει η Κροατία.

Και δικές μου ευχές σε όλους τους εορτάζοντες φίλους και στην -μοναδική- Ελένη μας!
(καθώς και στους: Κώστα Χαλιό και Κωνσταντίνο Τασούλα)

Πολυχρονεμένοι !

Αμάν, τονε ξέχασα τον Κώστα Χαλιό! Χρόνια πολλά! Κατά τα λοιπά, Ιωάννα συγνώμη για την σύγχιση…

Κ.Τασούλας = junior mortis

Χρόνια πολλά σε όλους μας,να ζήσουμε να μας χαιρόμαστε και να ανταμοθούμε την άλλη κυριακή να το γιορτάσουμε κι απο κοντά!

Πρώτον, ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά και ανταποδίδω x 1000 στους (& στις) συνονόματους

Πάει αυτό.

Το δεύτερο είναι ότι ΠΙΣΩ ΑΠ’ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ ΤΗΣ ΓΙΟΥΡΟ-ΒΥΖΙΟΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ Η ΚΛΙΚΑ. Είχαμε σκοπό να το αποκαλύψουμε την ημέρα της συγκέντρωσης, αλλά επειδή ήδη κάποιοι το κυκλοφόρησαν, αποφασίσαμε να το δηλώσουμε επισήμως ανήμερα του Κωνσταντίνου (του παγανιστή).


Α! Περιμένω δώρα. Δε πιστεύω να νομίζετε ότι θα τη βγάλετε στα φτηνά με posting και sms.

Μπας και ήσουνε εσύ Κώστα εκείνο το ζόμπι που έκανε τα σέξυ κόλπα με τη γλώσσα στο τέλος ;;

Ευχαριστώ και εγώ όλους σας για τις ευχές σας και αντεύχομαι σε όλους τους συνεορτάζοντες υγεία και χαρά.

Αγαπητοί φίλοι της ΚΛΙΚΑΣ, εδώ και τώρα να πέσουν οι μάσκες… ο λαός απαιτεί να δει τα πραγματικά σας πρόσωπα.
ʼρα, περιμένουμε φωτογραφίες με ονόματα και πλήρη στοιχεία από τη συγκέντρωση, για να ξέρουμε με ποιους μιλάμε…

Ελένη.

Χρόνια Πολλά και από μένα σε όλους τους Κωνσταντίνους και τις Ελένες.
Νομίζω ότι του Άρη θα του πήγαινε περισσότερο ο άκρως δεξιός (όχι κυριολεκτικά). Νομίζω, εδώ που τα λέμε τώρα ότι του μοιάζει αρκετά χμμ, πολύ ίσως και εντελώς.

Αν και ο τιτλος του τοπικ ειναι αλλος,

ευχομαι κι εγω στους εορταζοντες Κωστηδες, Κωνσταντινες και Ελενες
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
οπως ποθουν, ομορφα, ρεμπετικα, οικολογικα
και απλα !!!

Οσο για την καθυστερηση δικαιολογουμαι, μετα απο μεσημεριανη κραιπαλη στους 37 υπο σκιαν
(χωρις πισινα ρε γμτ…) αλλα με ψησταρια, μπυρες κι ενα πολυ γλυκο τζουρα του Θαναση του Μητρεντση !!
Εννοειται οτι ο τζουρας με ακροατηριο πανω απο 5 ατομα ειναι σαν βωβος κινηματογραφος … αλλα τελος παντων …

Και του χρονου λεβεντες και λεβεντισες !!

Την πάτησα… Ασυγχώρητη…
Ελενάκι(Σ), πολύχρονη καλή μου !
Δύο Ελενίτσες έχουμε !
(εδώ πες, ξέχασα τον ανηψιό μου… πού μυαλό πια!)

Ευχαριστώ με τη σειρά μου γιά τις ευχές!
Χρόνια μας πολλά συνεορτάζοντες και συνεορτάζουσες!

Ευχαριστούμε για τις ευχές και αντευχόμαστε!

Όσο για την απορία του ΚΚ™ για το που είναι ο Frank, είμαι σε θέση να δημοσιεύσω αποκλειστική φωτό του εν ώρα δράσης!

Και εγώ εύχομαι σε όλους τους εορτάζοντες χρόνια πολλά και ευχαριστώ για τις ευχές σας.

Κια απο εμένα, χρόνια πολλά σε όλους τους Κωστηδες, Κωνσταντινες και Ελενες.

<font size="-2">Παραδοξολόγε, τα σουβλάκια σου εχθές ήταν το κάτι άλλο … έμμηνε τίποτα;</font>

Χρονιά Πολλά και Καλά σε όλους (και όλες) τους εορτάζοντες.

Χρονιά Πολλά και Καλά σε όλους (και όλες) τους εορτάζοντες.

Γιατί θεωρείτε ότι φοράμε μάσκες; Αυτά είναι τα πραγματικά μας πρόσωπα. Οσο για μένα (πρώτος από δεξιά)… τι να κάνουμε; Δεν μπορούμε να είμαστε όλοι όμορφοι σαν τον Αδμιν (στη μέση).

Έτσι θα έρθετε στη γιορτή των 10 χρόνων του φόρουμ ;;;;;;; Η επίσημη ΚΛΙΚοστολή είναι; Κλαψψψψ… Θέλω κι εγώ φορεματάκι σαν του Γιώργου…