Χύμα μάζωξη (15/5/2009)

Αναφορά σε άλλη συζήτηση του φόρουμ, με αφορμή το παραπάνω φωτογραφικό υλικό:
Κοιτάξτε το μεγάλο δεξιοτέχνη μπουζουξή στην 4η φωτογραφία. Τα δύο δάκτυλα είναι καρφωμένα στην ταστιέρα, ενώ τα άλλα δύο αποφεύγουν την επαφή μαζί της, λες κι έχει σκaτά!
Αυτά είδε ο Django και μετά το ατύχημά του κατέληξε στο συγκεκριμένο τρόπο παιξίματος.
:019:

Να προτιμάς το μπαγλαμαδάκι τότε για να έχεις και τα 4 δάχτυλα καρφωμένα στην ταστιέρα (εκτός αν τα καταφέρνεις και εκεί με τα 2!!!):019:

Πάρτε και ένα βιντεάκι

Τίνα.Εσύ τραγούδησες κάποια στιγμή μέσα στο βίντεο(περίπου στην αρχή)?Ωραία φωνή!

Μπαααα…ο Νικήτας θα΄ταν που καθόταν δίπλα μου!:019:

Ε! όχι και ο Νικήτας…:019::019:

Πες τα ρε Δημήτρη γιατί θα μας παραξηγήσουν. Άκου ωραία φωνή. Τίνα μήπως έχασες τα αισθητήρια σου;:089:
Με την ευκαιρία, Δημήτρη, την Πέμπτη 21/5/2009 μάλλον θα περάσω από τη γειτονιά σου. Θα σου τηλεφωνήσω αν οι συνθήκες το επιτρέπουν.

Ωραια πραγματα!!! Αλλο βιντεακι δεν εχουμε? Μες τη φουρια μου κι εγω δεν ειχα φορτισει μια καμερουλα που εχω, κι ετσι δεν εβγαλα τιποτα.

Έχουμε αλλά δε φαίνεται τίποτα αφού χαμήλωσες τα φώτα…τι να σε κάνω που ήθελες και ατμόσφαιρα!:106:

Ας μην φαινεται, φτανει να ακουγεται:)

Καταγγέλεται όμως ο admin για ασύστολο νεωτερισμό:080:, που αγνοώντας την διδάκτυλη αυτή επίδειξη δεξιοτεχνίας, χρησιμοποιεί ακριβώς δίπλα και ασταμάτητα 4ο δάκτυλο! Τουλάχιστον θα μπορούσε να ακουμπά το άλλο 4ο στο καπάκι!:108::slight_smile:

Καλά ρε Γρηγόρη πως θα μπορούσε το ακουμπάει στο καπάκι; :112:θα το βγάλει; :019:

Το άλλο, της πέννας!:slight_smile:

Ρε σεις αν είναι κάθε τόσο που βγαίνετε να κάθεστε να γεμίζετε το Φόρουμ με τσατομηνύματα αφήστε το καλύτερα!!! Εσείς δεν το κάνατε απλώς τσατ. Σε λίγο θα χρειαστούμε και διπλανό Φόρουμ γιατί δεν χωράνε άλλα μηνύματα!!!:019:

Εμ δεν αντέχω. Θα στα χώσω δημόσια (εδώ να δεις τσατάρισμα).

Ρε ψόψιε, ρε κωλόψαρο, ξεχνάς τα χάλια σου τόσο καιρό; Μιλάς εσύ που μετά από κάθε βραδυνή σου έξοδο ανέβαζες βιντεάκι ακόμη και για το παρακάρισμα του αυτοκινήτου σου;
Τώρα που έφαγες το “παλούκι” ζορίζεσαι ε;
Χάζευε αγόρι μου τα βιντεάκια με τα πιώματά μας κι όταν με το καλό το παιδί πάει φαντάρος, τότε θα ξαναβγείς ν’ ακούσεις μπουζουκάκια.

ΥΓ1. Αν βρεις καναν τρόπο να γλιτώσεις, πέστον και στον ΚΚ. Κάθεται τρεις σειρές πίσω σου στην ίδια γαλέρα και τραβάει κι αυτός κουπί.
ΥΓ2. Αν σας κουράζει πολύ το κουπί, είναι γιατί έχετε μάλλον στη θέση του μαστιγωτή τον Καπή, που κρατάει το γνωστό “δικό του” τέμπο.
ΥΓ3. Πω πω κακία που έβγαλα σήμερα!

1 «Μου αρέσει»

Ξέρεις τώρα στεναχώρια εγώ!!! Αφού μου 'ρχεται να έρθω την Κυριακή στον Τατά!!! :019:

Για την Τίνα: Εσύ βρες τρόπο να πάρεις το Μπραβόκουμπο πίσω, γιατί δεν βρίσκω το γραμματοκιβώτιο!!!:044::044::044:

Να΄ρθεις και να φέρεις και το DVD …για να μην ψάχνεις το γραμματοκιβώτιο το λέω!!!:089:

Mήνυμα από συντονιστή (giorgos_86): Τι θα γίνει ρε Τινάκι;;; Τσατ θα το κάνουμε το φόρουμ…:):):slight_smile:

Αφηστε το παιδι ρε, τον φαγατε πατερας εγινε δεν μπηκε και στην φυλακη. Κωστα μου ας τους να λενε, σ εχω κοψει δεν μασας εσυ προχωρα.