Χρονια πολλα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους τους εορτάζοντες του φόρουμ!

Μάλλον πολλοί γιορτάζετε και σήμερα, παρόλο που γιορτές για τους Παναγιώτηδες, τις Παναγιώτες και τις Μαρίες έχουμε όλο το χρόνο.

Ιδιαίτερες ευχές στον Πάνο Καραγιώργο!
Χιλιόχρονος, Πάνο μας, δυνατός, γερός και τρισευτυχισμένος να΄σαι πάντα στη ζωή σου.

Χρόνια πολλά κι απο μένα στους εορτάζοντες.
Χρόνια πολλά Πάνο και ευτυχισμένα(στείλε καμιά τσικουδιά με e-mail)
Χρόνια πολλά Παναγιώτη Κωτσοβίλη
Χρόνια πολλά Δουκέρη με την κιθάρα σου.

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, να είστε καλά. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες του φόρουμ και όχι μόνο. Σώτο, από βδομάδα φτάνει και η ρακή. :089:

υγ - Κάποιοι τη βγάλανε καθαρή από τα ούζα χτες βραδύ, εμείς πάλι από τα ούζι. Κάποια πράματα δεν αλλάζουν στο Μυλοπόταμο.

Χρόνια πολλά ρε Πανέα κι από εμένα, καθώς και σε όλους τους Παναγιώτηδες, Παναγιώτες, Μαρίες, Δέσποινες.

Πάντα υγεία κι όλα τ’ άλλα έρχονται !

40 μέρες λένε κρατάνε οι γιορτές… :slight_smile:

Χρόνια Πολλά Πάνο (Καραγιώργο) και Παναγιώτη (Κωτσοβίλη) και απο μας. Να είσαστε πάντοτε ωραίοι και πλούσιοι σε συναισθήματα και μόνο χαρές στη ζωή σας.

Χρόνια Πολλά και σε όλους τους υπόλοιπους φίλους που γιορτάζουν.

Κυριακή & Δημοσθένης

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα να ευχηθώ χρονια πολλά σε όλους τους Νίκους καθώς και στον @liga_rosa @nikos_politis !
Και φυσικά χρονια πολλά σε όλους τους ναυτικούς και καλές θάλασσες!

2 «Μου αρέσει»

Να μας χαίρεστε και να σας χαιρόμαστε, και από κοντά κάποια στιγμή! @nikos_politis , @nikosn , και τόσοι άλλοι φίλοι!

5 «Μου αρέσει»

Και στον @nikosn χρόνια πολλά, που τον ξεχνάω ακόμα και όταν ανεβάζω άρθρο που τον έχει μέσα!
Πολύχρονος!

2 «Μου αρέσει»

Κι από μένα θερμές ευχές σ’ όλους τους Νίκους του φόρουμ, τις Νίκες (δεν ξέρω καμία αλλά αν υπάρχει, χρόνια της πολλά!) και τους αγαπημένους του καθενός.

4 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά Νικολάδες, υγεία πάνω από όλα και ό,τι επιθυμείτε!!

3 «Μου αρέσει»

Χρόνια πολλά στους Νίκους και οι σύζυγοι να χαίρονται της γυναίκες τους(Νικολέτα/Νίκη).

3 «Μου αρέσει»