Τι γίνεται με την Κλίκα;

Τι γινεται με την “ΚΛΙΚΑ” ρε παιδια;
εκλεισε;
:082:

Όχι Φώτη δεν έκλεισε. Σε λίγες μέρες θα είναι και πάλι κοντά μας.

Τελικά φίλε κώστα θα ανοίξει??

Κάποια στιγμή ναι!!! Τώρα δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε. Ελπίζουμε σύντομα.

Η Ελπιδα πεθενει παντα τελευταια:)

Τελικα συγχωρεθηκε;
Ζωη σε μας.
Οικονομικο ηταν το προβλημα της;
Η ελειψη χρονου;:slight_smile:

Κανα νεο για την Κλικα?

Μηπως - λεω εγω τωρα- αν ειναι δυσκολο να ξαναλειτουργησει ξεχωριστα απο το φορουμ, να μεταφερθει η υλη εδω στο φορουμ, για να ειναι προσβασιμη σε ολους?
Τι λετε?

ρε παιδια επειδη ειμαι καινουργιος στην παρεα θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την κλικα. η αντιστροφη μετρηση που υπαρχει στο site οντως ισχυει γιατι μου φαινεται αιωνας. νομιζω πως ηταν πραγματικη βιβλος για θεματα οργανοποιιας και ρεμπετικου και χωρις να εχω δει ποτε το site μου λειπει.

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε και καλές συζητήσεις… Δυστυχώς είναι άγνωστο ακόμα το πότε θα ανοίξει η ΚΛΙΚΑ. Τα προβλήματα είναι πολλά, οι μέρες δύσκολες και ο χρόνος περιορισμένος.

Aναρωτιέμαι αν θα γινόταν κάποια πολύ καλά άρθρα όπως του Μuammer Ketenoglou για τον Τσαους
η του Νέαρχου Γεωργιάδη για τον Μπάτη,αν γινόταν να ενταχθούνε κάπου στο φόρουμ χωρίς το στήσιμο
του ,μόνο λόγια .Είναι κρίμα να χαθούν τέτοιες προσπάθειες.

Δεν θα χαθούν βέβαια, Σταύρο, αλλά για όσον καιρό δεν βρίσκεται ο κατάλληλος χρόνος από τους τεχνικά γνωρίζοντες, ώστε να γίνει ό,τι πρέπει να γίνει, δεν θα είναι προσβάσιμα τα άρθρα, όλα βεβαίως τα άρθρα. Υπομονή, τι να κάνουμε, ερασιτεχνική παρέα είμαστε.

Η Κλικα είναι και πάλι στον αέρα…

επιτέλους, την περιμέναμε καιρό!
ένα μπράβο και ένα ευχαριστώ σε όσους δούλεψαν (και δουλεύουν) για να υπάρχει η κλίκα!

Μπράβο και από μένα.:063:

Υπέροχα!

Άλλο ένα μπράβο κι από μένα, κι ένα ευχαριστώ. :110:

Συγχαρητήρια! Καλοτάξιδη!!!

Άλλος ένας που μετραγε μέρες

Καλή αρχή

Δεν είχα μπει στην παρέα πρίν τη διακοπή της λειτουργίας του περιοδικού. Ωραίο πράγμα, χθές ξενύχτησα διαβάζοντας, μπράβο για την

προσπάθεια, συνεχίστε το ταξίδι .Με εκτίμηση

Οι κλικαδόροι επανέκαμψαν;

μπράβο ρε παιδιά!:slight_smile: