Τακτική Συνάντηση - Σεπτέμβριος 2018 (Πέμπτη 27/9)

Νικο μου, και εμας τους δυο με μια επιφυλαξη!
Υπαρχει πιθανοτητα να ερθει και μια φιλη μας.

3 «Μου αρέσει»

Μακάρι Λαμπρινή μου, πολύ θα χαρούμε!

1 «Μου αρέσει»

Καί’γώ μέσα είμαι παιδιά …

4 «Μου αρέσει»

Καλημερα σας , υπολογιστε δυο ακομα Κυριε Νικο εκτος απροοπτου, θα χαρω να σας ξαναδω . Με εκτιμηση.

1 «Μου αρέσει»

Μην ξεχνάμε, 8.30!
και νωρίτερα, για όποιους θέλουν, αργότερα για όσους δεν μπορούν αλλοιώς βέβαια! Ας προσπαθούμε, τουλάχιστον στις μεσοβδόμαδες μέρες, να μην «ξημερωνόμαστε»…. Εγώ θα έρθω περίπου στην ώρα μου.

2 «Μου αρέσει»

κι εγώ νωρίς ελπίζω! άντε να μαζευόμαστε!

2 «Μου αρέσει»

Και ένα στιγμιότυπο που τράβηξα κάποια στιγμή που άφησα για λίγο το όργανο…

2 «Μου αρέσει»

παραμορφώνει ο ήχος; επίσης δεν έβαλες αντιθαμβωτικό φίλτρο για την καράφλα μου.
ωραία ήτανε χτες, ήρθε παλιός και καινούριος κόσμος, παίξαμε πολυ και φάγαμε καλα! άντε και την επόμενη!

1 «Μου αρέσει»

Οχ! Τώρα το άκουσα αυτό… ναι για κάποιον λόγο παραμορφώνει ο ήχος (και στην αρχική λήψη όχι μόνο στο YouTube…) κάτι θα έγινε με την λήψη … :confused:

Το μόνο πράγμα που δεν μου άρεσε στην μάζωξη ήταν η μεγάλη φασαρία.Είναι γεγονός ότι όταν γεμίζουν τα μαγαζιά σε κάποιες μαζώξεις,είναι δύσκολο να κρατηθεί η φασαρία σε ανεκτά επίπεδα.Αυτό έγινε προχθές ,έγινε και στην τελευταία του “Λελούδα”,όπου κι εκεί είχε γεμίσει ασφυκτικά το μαγαζί.Προφανώς η φασαρία γίνεται από φίλους που φέρνουμε,και οι οποίοι δεν παίζουν.Ας προσέχει ο καθένας μας την παρέα του,και διακριτικά ας “συμμορφώνει”.

4 «Μου αρέσει»

Πάρα πολύ ωραία… μόλις είδα ότι διοργανώθηκε μάζωξη και την έχασα.
Κάργα ξενέρα μάγκες.

Τα λέμε επόμενη φορά

πώς έγινε αυτό ρε μπάμπη…

και έβαλα και υπενθυμιστικό! (Νο. 25)

Έχει πολύ δίκιο ο Νίκος για την φασαρία!!!
Βεβαίως είναι ευπρόσδεκτοι οι φίλοι του φόρουμ που έρχονται για να μας ακούσουν, αλλά νομίζω σαν ρεμπέτικο φόρουμ δεν είμαστε ακριβώς στην ¨λογική" της ταβέρνας.
Θα ήταν πολύ καλύτερο το κλίμα μεταξύ μας αν ο καθένας περιόριζε τις συζητήσεις σε χαμηλούς τόνους και ήταν λίγο διακριτικός στην χρήση των κινητών και διαφόρων άλλων gadgets. Μην έχουμε σαν δεδομένο ότι όλοι συμφωνούν στις καταγραφές μέσω κινητών κλπ.

2 «Μου αρέσει»