Τακτική συνάντηση - Σεπτέμβρης 2019 (Σάββατο 28/9)

τί λέτε, θα μαζευτούμε τώρα που έχουμε όρεξη μετά το καλοκαίρι;

3 «Μου αρέσει»

Είναι μια καλή ιδέα! Προτείνω όμως η μάζωξη να γίνει προς το τέλος του μήνα για να έχουν επιστρέψει και η τελευταίοι εκδρομείς του καλοκαιριού. Είμαι μόδα τελευταία κάποιοι να παίρνουν τις άδειες τους το πρώτο δεκαήμερο του Σεπτέμβρη :wink:

7 «Μου αρέσει»

“κάποιοι” μηχανικοί στη μηχανή όλως τυχαίως;
το βάζω τώρα για να πούμε καλό μήνα, και να το κανονίζουμε με την ησυχία μας. προτείνω να γίνει πσκ μια που βολεύει τους περισσότερους και ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει όλα τα μαγαζιά.

2 «Μου αρέσει»

Θα βάλουμε ψηφοφορία σύντομα :wink:

2 «Μου αρέσει»

Δεν είναι μόδα φίλος…γλυτώνεις την πολυκοσμία και τις ανεβασμένες τιμές του Αυγούστου :slightly_smiling_face: Άντε να γνωριστούμε και από κοντά.

1 «Μου αρέσει»

αρκεί να έχεις φύγει έστω και λίγο από νωρίς, και να μην έχεις περάσει όλο το καλοκαίρι στην αθήνα περιμένοντας τις διακοπές…
για προτείνετε και κάνα μαγαζί σιγά σιγά!

εγκλιματιστήκατε ή ακόμα; χρήστο φτιάξε καμιά δημοσκόπηση, εγώ προτείνω πσκ όσο δεν έχουν ξεκινήσει φουλ τα μαγαζιά.

2 «Μου αρέσει»

Έχει ένα δίκιο ο Νίκος, αυτή τη φορά να είναι μαζί μας και παιδιά που μπορεί να δουλεύουν ΣΚ.
Άν το κάνουμε Σάββατο πάντως θα έρθει και ο Γιώργος ο After που το έχει καημό.:wink:
Άντε Χρηστάρα βάλε τις μέρες και τις ώρες να ξεκινήσουν οι κάλπες.:joy:

1 «Μου αρέσει»

Μιας και ο Χρήστος ίσως έχει μπλέξει με εξεταστική, πήρα τη πρωτοβουλία να βάλω εγώ τη ψηφοφορία. Δεχόμενοι λοιπόν το να έχουν χρόνο να ψηφίσουν όσο περισσότεροι γίνεται και τη λογική του να γίνει ΠΣΚ προκύπτουν οι ακόλουθες επιλογές :

  • Παρασκευή (20/9) - βράδυ
  • Σάββατο (21/9) - βράδυ
  • Κυριακή (22/9) - μεσημέρι
  • Παρασκευή (27/9) - βράδυ
  • Σάββατο (28/9) - βράδυ
  • Κυριακή (29/9) - μεσημέρι

0 ψηφοφόροι

Μπορείτε να ψηφίσετε όσες επιλογές θέλετε μέχρι και τη Τετάρτη 18/9 (!!!)
Σε περίπτωση που γίνει το ΠΣΚ (20-21-22) πρέπει να αποφασιστεί και σχετικά άμεσα και το μαγαζί.
Οποιαδήποτε πρόταση για μαγαζί εννοείται είναι επιθυμητή!

2 «Μου αρέσει»

Λόγω εργασίας μπορώ οποιοδήποτε Σάββατο, θα χαρώ να έρθω στην πρώτη (μου) μάζωξη

λοιπόν, ψήφισα κυριακή 22 (που είναι ωραία μέρα και θα είμαι κι εγώ πιθανότατα ελεύθερος) επειδή κατεβαίνει αθήνα ένας καλός φίλος, παλιό μέλος του φόρουμ. θα γίνει χαμός!

3 «Μου αρέσει»

Καλημέρα σε όλους. Θα ήταν απίστευτη ευκαιρία για μένα αν θα μπορούσε να γίνει Κυριακή 22 του μηνός το μεσημέρι. Θα είμαι Αθήνα όπου σπάνια κατεβαίνω και θα ήταν τιμή μου να βρεθούμε. Ο φίλος που λέει ο Νίκος είμαι εγώ. Κι επειδή επίκειται να μεταναστεύσω τη Δευτέρα 23 του μηνός και θα κάνω καιρό να συμμετέχω σε παίξιμο θα χαιρόμουν πάρα πολύ αν θα μπορούσε να γίνει η μάζωξη τότε. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

5 «Μου αρέσει»

Καλημέρα σε όλους, Σάββατο λέω εγώ,πείτε μας τον χώρο μόνο παιδιά.

@Nikola αν θέλεις, ψήφισε την ημέρα στην ψηφοφορία παραπάνω :blush:

Το μαγαζί ακόμη δεν έχει αποφασιστεί, αν έχεις καμιά πρόταση ριχτην στο τραπέζι :wink:

πάμε δοκιμασμένα, “6 αδέρφια” ή “όπως παλιά”; μήπως ρισκάρουμε και καμιά αυλή όσο έχει ακόμα καλό καιρό;
update, οι παρασκευές μου είναι κλεισμένες μέχρι αρχές οκτώβρη.

3 «Μου αρέσει»

Εάν έχεις κάτι αξιόλογο στο νου σου, θα το προτιμούσα ! Ακόμα ο καιρός σηκώνει για αυλές! Σάββατο βράδυ όμως δε ξέρω πόσο εύκολα θα βρούμε …

1 «Μου αρέσει»

Γενικά το Σάββατο το αποφεύγουμε συνήθως, λόγω άλλων υποχρεώσεων που προκύπτουν (εκδηλώσεις, πάρτυ, κλπ).
Σκεφτόμουν τον “Ερωδιο” στο Χαϊδάρι, έχει εξαιρετικό φαγητό και γνωρίζουν καλά το ρεμπέτικο και την μουσική γενικότερα. Έχει και εξωτερικό χώρο άμα μας κάνει καλό καιρό.

3 «Μου αρέσει»

Καλημέρα παιδιά,στο Χαϊδάρι καλά είναι Νίκο, τα 6 αδέρφια που είναι???

τα “6 αδέρφια” είναι στου ζωγράφου, στην πλατεία γαρδένια.
καλημέρα!

1 «Μου αρέσει»