Τακτικές συναντήσεις του Φόρουμ 2018 (πριν το καλοκαίρι)

μέσα κι εγώ για πρώτη ιούνη.

Δεχόμαστε ευχαρίστως προτάσεις για πιο κεντρικά μαγαζιά, η φαρέτρα μας ούτως ή άλλως είναι πολύ μικρή. Στο μυαλό μου έρχεται η «Ραμόνα» στην Καλλιθέα, αλλά πρέπει να ελέγξουμε να μην έχει πρόγραμμα Παρασκευές. Ακούμε και άλλες προτάσεις.

Εάν θεωρείται η Νίκαια όχι άκρο πόλεως έχω να προτείνω ένα μαγαζί που καλύπτει τα γούστα μας με το παραπάνω.https://www.facebook.com/alarginostinikaia/

Από ότι είδα την Παρασκευή 1η Ιουνίου έχει πρόγραμμα

βρε νικόλα το λέει και το όνομα, αλαργινό!!!

Πράγματι, ενώ ήταν μία παρουσία των Σκούτα – Μηταράκη – Ζαρία προγραμματισμένη για χτες Παρασκευή έξω, στον πεζόδρομο, επαναπρογραμματίστηκε για 1/6/ λόγω καιρού. Ακούμε άλλες προτάσεις!

Η επόμενη συνάντησή μας θα γίνει στην ταβέρνα Ραμόνα, στην Καλλιθέα, την Παρασκευή 1/6/. Προσέλευση από 8μμ. Παρακαλώ να με ειδοποιήσουν έγκαιρα με πμ όσοι σκοπεύουν να έρθουν, για να ενημερωθεί το μαγαζί.

αυτή τη φορά μάλλον θα τα καταφέρω! όταν ξέρω σίγουρα θα κανονίσω και παρέα, και τότε θα ενημερώσω για άτομα.

Από Ν. Π. :slight_smile: :)Έτσι, Νικόλα, αυτό ας κάνουμε όλοι μας!

Ω, κατάρα στο λαδέμπορα! Στη Ραμόνα θα είναι τέλεια… Δυστυχώς λόγω ωραρίου εργασίας μπορώ να έρθω μετά τις 4 το πρωί (φαντάζομαι κάμια ελπίδα να είστε εκεί). Για όσους παρευρεθούν προτείνω μερακλίδικα αμελέτητα και γλυκάδια! Υ.Γ. Ο συντάκτης του παρόντος μηνύματος δεν αναλαμβάνει καμία ευθύνη σε περίπτωση νοσηλευτικών ή/και οικονομικών επιπλοκών, που έπονται της παρότρυνσης αυτής.

Μην ξεχνάμε ότι την Παρασκευή, 1/6/, έχουμε τη συνάντηση στη Ραμόνα. Περιμένω δηλώσεις!

μαζευόμαστε σιγά σιγά! θα ενημερώσουμε σύντομα.

Προσπαθώ κι εγώ να τα κανονίσω έτσι ώστε να τα καταφέρω να έρθω αυτή την φορά, έστω και πιο αργά. Θα ενημερώσω επίσης σύντομα :088:

παιδιά μέχρι στιγμής μόνος μου, κατά τις 9 ελπίζω. έχω δώσει σύρμα όμως και μπορεί να σκάσει καμιά παρέα.

Κατα τις 8 λογικα θα ειμαι εκει με δυο φιλους

Να δηλώσω και εγώ συμμετοχή για την σημερινή μάζωξη. Μαζί με έναν φίλο γύρω στις 9 με 10.

Καλησπέρα. Θα είμαι και εγω εκεί μετά τις 9

Συγνωμη για την αναστατωση. Προεκυψε κατι και μαλλον δεν θα τα καταφερω. Ισως πολυ αργα αλλα μαλλον δυσκολο.
Συγνωμη και παλι

γεια σας παιδια.Φανταζομαι περασατε ομορφα.Εμεις δυστυχως ημασταν αρκετα κουρασμενοι για να ξαναπαρουμε τους δρομους.

Να μας συγχωρειτε.

φιλια πολλα

η αλήθεια είναι ότι μας λείψατε παιχτικώς και παρεϊκώς. στην επόμενη, από σεπτέμβρη!

Από Σεπτέμβρη παιδιά εγώ δεν το χάνω. Λογω υποχρεώσεων δεν κατάφερα αυτή την φορα. Συγνώμη liga rosa για τελευταιας στιγμης ενημέρωση ότι δεν θα μπορέσω. Στειλτε καμια φωτο από το γλέντι