Τακτικές συναντήσεις του Φόρουμ 2017

Νικήτα και πάλι έχεις δίκιο. Θα φροντίσω λοιπόν την επόμενη φορά. Έλα εσύ, αλλά θύμησέ μου το κιόλας…

Για να μη στεναχωριέται ο φίλος μου ο Νικήτας, και βίντεο βρήκα.

//youtu.be/H4MIgmRQGYA

Και έφτιαξα από την ηχογράφηση

//youtu.be/tHVyhSC9G4I

//youtu.be/c4AX0uzAX-g

//youtu.be/VcxemQTbNz4

//youtu.be/nkT5vzYrMck

//youtu.be/OXxDp8qXbq4

//youtu.be/CjXyO0QhIWE

χαμός απο όργανα, και ακούω ένα ωραίο μπασοκίθαρο! γεωργαλά εσύ;

Γεια σου Νικο. Καπου εκει μεσα ειμαι και εγω. Ειχε πολλες κιθαρες. Ο διπλανος μου ηταν εξαιρετικος.

για πες, για πες…
σιγά-σιγά να κανονίζουμε και την επόμενη;

Στο 2.24 στο βιντεο “θα κανω ντου βρε πονηρη”. Το παλικαρι με τα μουσια στο πρωτο πλανο που δε συγκρατησα ονομα.

Και ο μπουζουξης με τα μουσια στο βαθος πολυ καλος. Γενικα οι μουσατοι σε αυτη τη μαζωξη …
Μαλλον πρεπει να αφησω μουσι. Αυτο μαλλον φταιει… :slight_smile:

ε, ας φανερωθούνε αν θέλουνε!
γιώργο το μούσι είναι μεγάλη υπόθεση. από τότε που σταμάτησα να ξυρίζομαι κόντρα, είδα αλματώδη βελτίωση στην ταχύτητα και στα ταξίμια μου.

Ρε εγώ γιατί νομίζετε έχω αφήσει μούσι (και μουστάκι βεβαίως),πέντε χρόνια τώρα;

για να πάρεις βέσπα;

Για την συνάντησή μας του Νοέμβρη έχουμε να διαλέξουμε μεταξύ Παρασκευής (βράδυ), 3/11 και Κυριακής (μεσημέρι), 5/11. Να ψηφίσουμε; Αλέξανδρε, θα επιληφθείς;

(προσοχή: Για επιλογή ημέρας προτείνω να ψηφίσουμε, όχι ακόμα για ναι – όχι – ίσως!)

παρασκευή δεν μπορώ, μέχρι στιγμής κυριακή είμαι ελεύθερος.

Κι εγώ θα προτιμούσα Κυριακή. Παρασκεύες δυστυχώς δεν μπορώ.

Η δημοσκόπηση δημιουργήθηκε και θα μείνει ανοιχτή μέχρι και τη Τετάρτη 25/10.
Παρακαλώ ψηφίστε!

η κυριακή παίρνει 100%, το θέμα μπορεί να κλείσει.

από Ν. Πολίτη: Νικόλα, σήμερα στις 09.45 είχε ψηφίσει ένας μόνο!

προφανώς, εγώ ήμουν αυτός. δεν κατάλαβα, χρειάζεται να ψηφίσει και άλλος; αφού έχουμε το αποτέλεσμα που με βολεύει.

:):):slight_smile:
Αλλά ας περιμένουμε κάποιες μέρες ακόμα…

χμ, αναλόγως τί θα ψηφίσουν και οι υπόλοιποι…

Όπως προανάγγειλε ο Αλέξανδρος, θα περιμένουμε ως την Τετάρτη. Μία από τις δύο μέρες θα «κερδίσει» και θα καθοριστεί το πότε θα γίνει η συνάντηση του Νοέμβρη. Δεσμευόμαστε, η (μεθεπόμενη) συνάντηση του Ιανουαρίου να γίνει τη «χαμένη» μέρα, ενώ εκείνη του Δεκέμβρη θα γίνει μεσοβδόμαδα. Στο μεταξύ, ας σκεφτόμαστε για χώρο. Εγώ θα μπορούσα να προτείνω κάτι, αλλά θα είναι στον «νότο», όπου κατοικώ και τον γνωρίζω καλύτερα. Ωραία θα ήταν να προταθεί και κάτι στο κέντρο του πολεοδομικού μας συγκροτήματος, ή στον «βορρά»΄, έχουμε πολύ καιρό να μαζευτούμε κάπου αλλού από “νότο”. Αναμένουμε.

Στή Ν Ιωνία άν θυμάμαι καλά δέν ήταν άσκημα μιά φορά πού πήγαμε .