Τακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2013

Υπαρχει καταληκτικη ημερομηνια για να δηλωσουμε?? Θελω πολυ να ερθω αλλα απο προχτες με ταλαιπωρει μια μολυνση οποτε δε μπορω να δηλωσω απο τωρα με σιγουρια.

Χτυπάει και τις μικρές ηλικίες το αλτσχάιμερ?

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, 1 άτομο
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα

Πέμπτη πρωί τηλεφωνάω στον ταβερνιάρη για το πόσοι θα είμαστε. Όσοι δηλώσουν συμμετοχή αργότερα (ή καθόλου) κινδυνεύουν να μείνουν χωρίς φαί.

αλλά προσθέτουμε και το “λέμε, τώρα…”

legend περαστικά! ελπίζω να γνωριστούμε γιατί στον πειραιά δεν προλάβαμε. τί όργανο έπαιζες;
αυτό με τη φανερή λίστα από τη μια μπορεί να παρακινήσει κάποιους να πάνε, αλλά μπορεί και να αποθαρρύνει. χάνεται και το μυστήριο…
αμάν πια με το αϊζενχάουερ, δεν θυμάστε την τούντας πρίστ, αρχιμαζώχτρια του φόρουμ; τώρα που το λέτε, τον πριστ τον ξέρω, αυτός ο τούντας αδύνατον να θυμηθώ.

μίστερ μόρτη έχεις πμ

Ευχαριστω. Μπουζουκι δεξια και μετα μπαγλαμα…Πρεπει να ησουν αυτος που μιλαγε με το Νικο και το Στεφανο ε? Θα τα πουμε την παρασκευη καλως εχοντων.

αυτός ήμουν! να συστηθείς σε παρακαλώ, γιατί με την μυωπία δεν συγκράτησα χαρακτηριστικά…

Μήπως το έχουμε κάνει λίγο chat εδώ το thread και να τα λέγαμε από κοντά; Με όλο το συμπάθειο που σας έχω έτσι; Απλά μπας και μείνει και το thread για το λόγο που δημιουργήθηκε, δηλαδή συντονισμό για τις συναντήσεις!
:089:

Έτσι alko101 βάλε τάξη!!!:092: :slight_smile: Στείλτε και κανένα πμ σε φίλους που δεν μπαίνουν συχνά στο φόρουμ…Theodon, koutroufi, ακούτε???:088:

:112:Ρίξε και καμιά βουρδουλιά στον liga rosa, γιατί δε σταματάει αλλιώς. :245:

6 ΑΔΕΛΦΙΑΛεωφόρος Στρατάρχου Αλεξάνδρου Παπάγου 126

Ζωγράφου 157 72 ‎
Χάρτης: http://goo.gl/maps/nAvfn

χαχα, φίλε Άλκο, χαλαρότερο θέμα στο Φόρουμ δεν υπάρχει από αυτό. Άλλωστε στις μαζώξεις συνήθως δεν προλαβαίνουμε να πούμε και πολλά :wink:

Ο Λίγκα έχει δίκιο, για διάφορους λόγους η λίστα των μελών που θα έρθουν καλύτερα -όταν κάποιος θέλει φυσικά να αναλάβει να μαζέψει τα ΠΜ με τις συμμετοχές- να είναι κρυφή!

μπάμπη πρόσεξε, έρχονται κι οι δικές σου βουρδουλιές!

Μπράβο PeVen, πάντα άψογος τεχνολογικά !!!

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, 1 άτομο
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα
georgalasg και φίλος 2 ατομα :090::090::090::090::090::090::090::090:

να φερω κιθαρα ή μπουζουκι;
στο μπουζουκι παιζω 2 τραγουδια
στη κιθαρα 4…

Σύνολο 6!!! Να τα ακούσουμε και τα 6!

Οκ. Θα τα φερω και τα δυο…:019:

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, 1 άτομο
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα
georgalasg και φίλος 2 ατομα
legend, 1 ατομο :092:

Εεεεεε… Αντιγραφη ειπαμε.
Που ειναι τα καραγκιοζακια μου;

Κιθαρα εκτος του peven και του λιγκα που θα αργησει παιζει κανενας αλλος;

αν ειναι να περασω αλλα δυο τραγουδια τωρα που προλαβαινω… :019:

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, 1 άτομο
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα
georgalasg και φίλος 2 ατομα
legend, 1 ατομο

Mixalisz 4 άτομα

Φαντάζομαι μπορώ να προσθέσω κι εγώ ένα άτομο τελευταίας στιμής.

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, 1 άτομο + 1 άτομο + 1 ίσως (σύνολο 2,5)
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα
georgalasg και φίλος 2 ατομα
legend, 1 ατομο

Mixalisz 4 άτομα