Τακτικές μαζώξεις Ρεμπέτικου Φόρουμ 2013

παίζει κι εγώ να ξεκινάω δουλειά στις 18, θα ειδοποιήσω μόλις ξέρω. γκαντεμιά…
μπάμπη, καλό αλλά παλιό!

Κλείσαμε λοιπόν 18/10 στα “6 αδερφια” 9:30 μμ?? Ιδιαίτερη και θερμή πρόσκληση για προσέλευση των γυναικών του φόρουμ (για να μη μοιάζουμε με ΚΨΜ :088:) και για …βιολί!!!:085::110:

Εντάξει! Δεν θα στείλω πμ σε κανέναν. Όποιος / όποια μπορεί, ας κάνει κάτι να ευχαριστήσει την Πέλη!

Κάποιος πρέπει να ενημερώσει το μαγαζί και να συγκεντρώσει τα πμ των συμμετοχών… (αυτή τη φορά δε θα μπορέσω εγώ). κ. Νίκο Πολίτη?

Όποιος συγκεντρώσει ας γράψει και μένα. Τώρα μας πήρε που μας πήρε η κατηφόρα.

Λοιπόν το έχω δει σε άλλο φόρουμ και πιστεύω ότι είναι ωραίο. Για να δηλώσουμε συμμετοχή λοιπόν για τις 18 στα 6 αδέρφια γράφουμε μήνυμα όπως το παρακάτω με το username μας. Ο επόμενος που θα δηλώσει συμμετοχή κάνει copy paste το προηγούμενο μήνυμα με όσα ονόματα έχουν δηλώσει συμμετοχή μέχρι εκείνη τη στιγμή. Από κάτω μετά βάζει το δικό του!!! Και συνεχίζουμε…

Παράδειγμα:

KwstasP
Νίκος Πολίτης
Δημήτρης Ν.
PeVen

Μπράβο. Ωραία ιδέα.

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 22:41 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 22:39 —

Θα έλεγα να βάζει και τα άτομα που θα τον συνοδεύουν, ο καθένας, για να έχει μια άμεση εικόνα ο συντονιστής που θα μιλήσει με το μαγαζί.

Σωστός ο Πέτρος!!!

τελικά θα έρθω μετά τις 2.30 που τελειώνω την πρεμιέρα. ουτε χώρο θα σας πιάσω ούτε θα φάω, οπότε να με υπολογίζετε μόνο στο γλέντι τα ξημερώματα.

από συντονιστή: άρα Νίκο δεν δηλώνεις τίποτα. έ, όχι και πολύ ξημερώματα όμως!

Ρε συ, ξέρεις κάτι; ή παίζεις με τον πόνο μου;

Λοιπόν για να μην παίζουμε με κανενός τον πόνο, ας ξεκινήσουμε μια πιο αληθοφανή λίστα:

tountas priest
Νίκος Πολίτης
PeVen
alko101
liga rosa (guest star -με τις μεγάλες ώρες-)

Και συνεχίζουμε … Εάν στη λίστα που ανέφερα υπάρχει κάποια αλλαγή, κάποιος τη ξαναγράφει … απλά τα πράγματα νομίζω:088:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους/ες.
Για πρώτη φορά θα δώσω κι εγώ το παρών γύρω στις 23.00 ίσως με κάποιον συνοδό που όμως δεν είναι μέλος για να σάς γράψω όνομα χρήστη κλπ.

tountas priest
Νίκος Πολίτης
PeVen
alko101
liga rosa (guest star -με τις μεγάλες ώρες-)
mrmortis21

καλώς τον! μήπως τα έχουμε πει στου χαλκιά;

tountas priest (τις μεγάλες ώρες)
Νίκος Πολίτης
PeVen
alko101
liga rosa (tτις μικρές ώρες)
mrmortis21

Για να μαζευόμαστε…

tountas priest, … άτομα
Νίκος Πολίτης, ένα άτομο
PeVen, … άτομα
alko101, … άτομα
liga rosa (guest star -με τις μεγάλες ώρες-)
mrmortis21, … άτομα
admin και υιός, 2 άτομα

(όσοι χρειάζεται, να συμπληρώσουν παρακαλώ άτομα)

Άρα σαν αναβάθμιση :

tountas priest, … άτομα
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, … άτομα
alko101, 1 άτομο
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα

Σύνολο :

liga rosa (guest star -με τις μεγάλες ώρες-)

ρε, με δουλεύετε;;;!
είπαμε, η λίστα είναι η εξής:

tountas priest, … άτομα (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, … άτομα
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα

tountas priest, συν 1 άτομο μάλλον (τις μεγάλες ώρες -μέχρι τις 24.00 λόγω ταξιδιού…)
Νίκος Πολίτης, 1 άτομο
PeVen, … άτομα
alko101, 1 άτομο
liga rosa, 1 άτομο (τις μικρές ώρες -μετά τις 3)
mrmortis21, 2 άτομα
admin και υιός, 2 άτομα

Που είναι οι γυναίκες του φόρουμ??? τα νέα μέλη να μη διστάζουν αν δεν έχουν γνωστούς, μπορούν να έρχονται και μόνοι τους αφού όλοι είμαστε μια παρέα! στις μαζώξεις γνωριζόμαστε όλοι μεταξύ μας… Και αν λόγω Αλτσχάιμερ δε θυμόμαστε κάποιον , ξανασυστηνόμαστε …:089:

Εσύ πάλι ποια είσαι?

Είναι η tountas priest.:slight_smile:

Εγώ εκεί γύρω μένω,εσύ όμως;;;; Με τούς Θανάσηδες φαντάζομαι θα έπαιζες παρέα…πάντως δεν αποκλείω το να έχουμε ειδωθεί κιόλας… :slight_smile: