Συμφωνείτε να ονομαστεί ένα γήπεδο στην Ελλάδα ως «Γήπεδο Otto Rehhagel»?

http://blogareis.blogspot.com/

Με το συμπάθειο δηλαδή αγαπητέ/ή wesax,
έκανες χθές εγγραφή στο ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ FORUM και το πρώτο ερώτημα που θέτεις είναι για τον Χερ Όττο;

Γκλουπ!:091:

Με τρέλλανες, τ’ ομολογώ… :256:

Χωρίς παρεξήγηση… βέβαια!

giati oxi pou einai to paraxeno???:092:

Το παράξενο είναι ότι θα περίμενα κατι πιο σχετικό με τον τίτλο του φόρουμ αρχικά μιας και αυτός θα ήταν ο κύριος λόγος που έγινες μέλος…
Μου φάνηκε μυστήριο…
Πάντως καλως ήρθες στον οντά μας! :063:

an den kanw lathos (diorthose ws palio kai empeiro melos) dhmosieysa sto GENIKA THEMATA…
gi ayto ton skopo den einai ta GENIKA THEMATA???
eiste ligo ratsistes???:110:

Από admin: Φίλε wesax, πρώτον να μην γράφεις με greeklish, δεύτερον ο φίλος Δημήτρης Δεληκάρης σου μίλησε χωρίς ειρωνεία. Εσύ γιατί μας αποκαλείς ρατσιστές; Δεν ξεκίνησες καλά…

Όχι βέβαια φίλε μου! Απλά εξέφρασα μιαν απορία και τίποτα άλλο…
Μην τρελαίνεσαι! Αν ρίξεις μια ματιά στα θέματα που έχουν συζητηθεί στο φόρουμ θα διαπιστώσεις και πλουραλισμό ως προς το περιεχόμενο και πολυφωνία ως προς τις απόψεις!
Εγώ απλά αναρωτήθηκα σχετικά με το γεγονός ότι η πρώτη σου κουβέντα σε ένα μουσικού περιεχομένου -κατα κύριο λόγο- ιστοχώρο ήταν αθλητικού περιεχομένου…
Πάει τέλειωσε αυτό, καλή αρχή
Υ.Γ. 1 Για τον Χερ Όττο θα ήθελα από τον αγαπητό Γρηγόρη (Μαρινάκη) κάτι εύστοχο (όπως πάντα) από μέρους του
Υ.Γ. 2 Για να απαντήσω και στο ερώτημα σου, δεν συμφωνώ να ονομαστεί γήπεδο με το όνομα του προπονητή της Εθνικής

Ε, μα εσύ είσαι τσακάλι! όλα τα πιάνεις.
Για να δούμε όμως πραγματικά πόσο καλός είσαι: από την σύνταξη του ποστ μου, μπορείς να καταλάβεις τί χρώμα κάλτσες φοράω; Εδώ σε θέλω.

Ούτε εγώ συμφωνώ να ονομαστεί “Ρεχάγκελ” γιατί είναι …“Γερμανός”, ενώ αν ήταν …“Κοσμοτές”…!!! (αυτό χαρακτηρίζεται ρατσισμός?)
Πάντως, για “Καλομοίρα” το συζητάω…!!!:019:

Τουλάχιστον να μην λεγόταν ΟΤΟ, αλλά ΟΤΕ Ρεχάγκελ…
Θα του δίναμε το μανατζμεντ έστω, ενός γηπέδου… για σίγουρα sold-out! :slight_smile:

wesax είναι η δεύτερη απόπειρά σου να διαφημίσεις το blog σου στο Ρεμπέτικο Φόρουμ και αυτή τη φορά βάζεις και “δημοσκόπηση” για να τραβήξεις κόσμο. Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά αυτός είναι ο χειρότερος τρόπος να κάνεις το blog σου γνωστό. Είσαι ευπρόσδεκτος στις συζητήσεις του Φόρουμ, αλλά άσε στην άκρη τα παιδαριώδη διαφημιστικά κόλπα. Δεν τσιμπάμε έτσι.

Εγώ προτείνω να ονομαστεί ένα γήπεδο ΝΙΚΟΣ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ, να γουστάρει ο λαός.

Καί γιατί να ήταν COSMOTES ? Καί να μην ήταν VODAFόνης??:245:

Ewald Lienen!

καποτε πηγεναν οι ελληνες μεταναστες για δοθλεια στην γερμανια…τωρα ερχονται οι γερμανοι σε εμας…:102: αυτο θα πει προοδος αδερφια…το κρατος μας παει καλα…πως αλλαζουν οι καιροι!!!:247: