Οργανοποιοί στην Ελλάδα

Από εδώ θα κατεβάσετε το αρχείο που περιέχει όσες πληροφορίες για οργανοποιούς έχω συλλέξει έως σήμερα. Πηγή αποτελεί το ίδιο το forum από τις συζητήσεις μας καθώς και συζητήσεις και επισκέψεις με φίλους επιτόπου.

http://www.civil-engineer.gr/Organopoioi.xls

Όποιος μπορεί ας συμπληρώσει τις ελλείψεις ώστε να το ανεβάσουμε ενημερωμένο κι ας γράψει τις εμπειρίες του στη στήλη “παρατηρήσεις” για να μαθαίνουμε τι γίνεται στην πιάτσα.

Καλά όργανα…

γιώργος

Υπάρχει και ένας πολύ καλος στη Λάρισα, αλλά δεν θυμαμαι όνομα (πάντος έχω ακούσει μπουζούκι του, που είναι πολυ καλό)

Το εργαστήτιο του Αθανάσιου Μητρέντση
Βρίσκεται στην οδό :
Δ.Κομνηνού 6 ΤΚ.56727
Νεάπολη - Θεσσαλονίκη

Τηλέφωνα επικοινωνίας :

2310-555-739
6977-317-758
site : www.bouzoukimaker.gr
Mail : Info@bouzoukimaker.gr

To site του ΜΑΤΣΙΚΑ
www.matsikas.gr

Ωραία όλα αυτά Γιώργο, αλλά δεν μας λες πώς θα συμπληρώσουμε τις πληροφορίες. Για τον Καφετζόπουλο π.χ. ήθελα να συμπληρώσω ότι πόλη είναι η Αθήνα. Στις δε παρατηρήσεις θα έγραφα ότι έχω ένα μπουζούκι του επτά χρόνων, αντί 400.000 + ΦΠΑ και ένα τζουρά πέντε χρόνων αντί 360.000 +ΦΠΑ και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Σήμερα δουλεύει με έτοιμα όργανα, όχι με παραγγελίες.

Εάν κλικάρεις το Link θα κατεβάσεις ένα αρχείο Excel. Ανοίγοντάς το, πηγαίνεις στην αντίστοιχη στήλη και γράφεις τις πληροφορίες που θέλεις να συμπληρώσεις. Αφού συμπληρώσεις ότι θέλεις μου το στέλενεις και το ξανανεβάζω ενημερωμένο. Εάν γίνει από πολλούς αυτό θα κάνω εγώ το “πάντρεμα” έτσι ώστε η επόμενη έκδοση να περιέχει τις ενημερώσεις όλων.

Γιωργο,
ο Δημητρης Χριστοδουλου ειναι στην Κεντρου και Δαγκλη στο Αγρινιο τηλ.26410-59736

geia sas paidia egw mexri stigmis ta kalytera organa po uexw paiksei einai ta athinaika…me diafora…pisteuw oi kalyteroi kataskeuastes alla kai oi pio akrivoi einai o varlas kai o kleftogiannis…apo kei kai pera sti thessaloniki de mou aresan toso oi kataskeuastes…antithetws sti larisa oi 2-3 pou einai einai para poly kaloi kai poly kalyteres times apo tis times tis thessalonikis…

Εγώ πήρα το μπουζούκι από τον Παλάβρατζη Αθανάσιο στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης.Πιστεύω ότι έκανε καλή δουλειά.Πολύ βοηθητική στην αγορά είναι και η ιστοσελίδα του.

www.greek-bouzouki.com