Νεό τεύχος της "ΚΛΙΚΑΣ"

Αγαπητοί φίλοι,

Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι το 2ο τεύχος του περιοδικού “η ΚΛΙΚΑ” είναι στον αέρα. Μπορείτε να τη διαβάσετε στο γνωστό
www.klika.gr

Καλή ανάγνωση

Δεν μπορώ να διαβάσω το περιοδικό.

Λέει ότι σύντομα θα είναι στον αέρα

Μήπως κάνω τίποτα λάθος;

κάνε refresh Κωστα …

μωρέ κι εγώ πασχίζω με το ρεφρές αλλά κλικα γιόκ!
τι στην ευχή συμβαίνει?

Εάν χρησιμοποιείτε τον Explorer της Microsoft στα “Tools”->“Internet Optins”, πατήστε “delete cookies” και δώστε το www.klika.gr ξανά.

Εάν έχετε Mozilla, στα “Tools” -> “Options”-> “Privacy”->“Cookies”->“Clear”

Παιδιά συγχαρητήρια για το περιοδικό!

Πραγματικά μπράβο!

Να σαι καλά , η ΚΛΙΚΑ είναι αποτέλεσμα πολλών κόπων και ξενυχτιών.

Αυτό φαίνεται και μπράβο σας μάγκες!

Χτες την νύχτα τη διάβασα μια φορά μονορούφι
γιατί σήμερα και σε λίγο φεύγω για Ελλάδα επιτέλους!
…στο τσακ γιατί θα σαπίζαμε με τον κωλόκαιρο.

Ενα χειροκρότημα και γι αυτή την φορά στα παιδιά για την εξαίρετη δουλειά και που κατάφεραν να δημοσιεύεται στο νετ. Είναι ιδιαίτερα σημαντικό για μας τα απόδημα που είναι κομματάκι πιό δύσκολο να έχουμε στην διαθεσή μας τέτοιου είδους υλικό με άλλο τρόπο.
Διαπίστωσα όμως -εκτός κι αν έχω τόση στραβομάρα- ότι το υλικό της πρώτης έκδοσης δεν είναι πιά προσβάσιμο. Εαν δεν υπάρχουν τεχνικοί περιορισμοί -χώρος ίσως?- είναι δυνατόν να υπάρξει η δυνατότητα πρόσβασης σε όλα τα τεύχη? Πολύ θα μου άρεσε κάτι τέτοιο.

Ολο το παλιοτερο υλικο της Κλικας ειναι -και θα παραμεινει- online. θα το βρεις κατηγοριοποιημενο σε καθε ενοτητα, κατω απο το νεο υλικο. Αν π.χ. μπεις στην κατηγορια “Αρθρα” και κανεις scroll down στη σελιδα αυτη, θα δεις κατω απο τον γενικο τιτλο “Άλλα άρθρα αυτής της κατηγορίας” τα άρθρα του 1ου τευχους, μαζι με το αφιερωμα.
Το ιδιο ισχυει για ολες τις κατηγοριες της Κλικας.

Α ωραία το δοκίμασα και πράγματι δουλεύει έτσι.
Ευχαριστώ Κώστα.