Μουσικοπωλειο του θωμα

Kalhspera!Einai poy lete ena magazaki sotn korydallo poy legetai moysikopwleio toy thwma kai exw thn tyxh na doyleyw ekei tetartes kai pemptes.To magazi leitoyrgei apo tetarth ews kyriakh.paraskeyh-sabbato kai kyriakh meshmeri paizetai sto magazi kathara rempetikh moysikh enw tetartes-pemptes akoygontai pio elafries melwdies.H politikh koyzina epishs einai apo tis kalyteres.Opoios endiaferetai einai asklhpioy 34 ston korydallo kai to thlefwno moy gia krathseis einai 6979539038.Perimenw ean thelete kai eseis mesa apo ayto to ksekinhma syzhthshs na dhmioyrgithei mia pareia gia na pame na apolafsoyme oloi mazi moysikh kai faghto.

Θέλω να ζητήσω συγνώμη εάν περάσατε την αναφορά που έκανα πιο πάνω ως μαύρη διαφήμιση.
Τους ειλικρινείς μου χαιρετισμούς σε όλους!

Δεν υπάρχει ζήτημα διαφήμισης μέσα σ’ αυτό το Forum. Αν κάποιος θελήσει να προτείνει ένα μαγαζί “εκ του πονηρού” (δηλαδή μόνο ως διαφήμιση) τότε παίρνει μεγάλο ρίσκο, γιατί αν κάποιος από εδώ πάει στο μαγαζί και πέσει σε …μούφα, τότε το ξέχεσμα που θ’ ακολουθήσει θα είναι μεγάλο.

Σ’ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου Άρη.Έχοντας πάντως αυτό στο νου μου έγραψα και το συγκεκριμένο μήνυμα και για αυτό όπως λέω παραπάνω σας προτείνω να πάτε παρασκευη-σάββατο ή κυριακή γιατί εμείς ακόμα είμαστε πιτσιρίκια σε σχέση με τα παιδιά που παίζουν αυτές τις μέρες.Σίγουρα η τετάρτη και η πέμπτη που παίζουμε εμείς για σας θα ήταν ξενέρωμα.

Μην το λές αυτό , απο τους δεξιοτέχνες έχουμε φάει και φόλες, αντιθέτως έχουμε ακούσει πολυ καλά πράματα απο ερασιτέχνες με μεράκι.