Μην Ορκίζεσαι Βρε Ψεύτρα

Τίτλος Τραγουδιού - Επανεκτέλεσης:
Μην ορκίζεσαι Βρε ψεύτρα
Βίντεο - Ηχογράφηση:

Συμμετέχοντες:
Σκηνοθέτης: Φοίβος Κοντογιάννης
Director: Fivos Kontogiannis
Δ.Φωτογραφίας: Μανού Τιλίνσκι
Dop: Manu Tilinski
Ενδυματολόγος: Ηλέκτρα Γουζέλη
Costume Designer: Electra Gouzeli
Σκηνογράφος: Ευριδίκη Τριτσιμπίδα
Art Director: Euridice Tritsimbides
Μοντέρ: Γιάννης Κολόζης
Editor: Yiannis Kolozis
Εταλονάζ: Μάνθος Σαρδής
Colorist: Manthos Sardis
Βοηθοί παραγωγής: Γιώργος Σκαραφίγκας , Πάρης Αρμενάκης
Production Assist: George Skarafigas , Paris Armenakis
Παραγωγή: Violins Productions
Production: Violins Productions

Επαιξαν οί:
Θεμιστοκλής Καρποδίνης ,Κίμων Ξίγκης , Φανούρης Πετρόπουλος , Γιώργος Βεντουρής , Σπύρος Μπάλιος ,
Παρασκεύη Σιούτη , Ηρα Πλέσσα , Δάφνη Κουμούση , Ιρις Κουμούση , Βασιλική Μαύρη , Σοφία Ματάκια , Ασημίνα Σκόκα , Δήμητρα Εμμανουηλίδου , Νικολίνα Κάπαρη , Μαρία Σωμαρίπα , Αντωνία Σκιαδά , Πέτη Αιγινήτου , Κλειώ Δρίτσα , Αρτεμις Καλαντζή

Λίγα λόγια για την επανεκτέλεσή σου:
Το τραγούδι είναι μέρος του νέου μου δίσκου με επανεκτελέσεις ρεμπέτικων τραγουδιών με τίτλο “Οι Κοντραμπατζήδες” που θα κυκλοφορήσει από την Violins Productions στις 14 Δεκεμβρίου.

7 «Μου αρέσει»

Ωραία δουλειά. Θα πρότεινα το credit “Production Ass” να γραφτεί ολόκληρο ή έστω “Production Assist.”…

Μπράβο βρε παιδιά,
είδα πολλή φυσική ομορφιά συσσωρευμένη στους ήχους, στα τοπία και στους ανθρώπους !
Με το καλό ο δίσκος, ενημερώστε μας !

Πραγματικά ωραία δουλειά… πολύ προσεγμένη και το βίντεοκλιπ εξαιρετικό. Όταν βγει ο δίσκος να μας ενημερώσεις για σημεία κυκλοφορίας, διαθεσιμότητα κτλ. :slight_smile:

Το διόρθωσα… :wink:

Mπράβο Θεμιστοκλή @Themistoklis_Karpodi , εξαιρετικό ηχόχρωμα, πολύ ωραία ενορχήστρωση και πράγματι πολύ ωραίο και το βίντεοκλιπ. Καλή επιτυχία εύχομαι!!

Περιμένουμε τα επόμενα :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

έχετε κάνει προσεγμένη δουλειά!

Μπράβο παιδιά, πολύ ωραία και προσεγμένη δουλειά!