μερικεσ ερωτησης γι αηχογραφηση με cubase και χρηση waves plug in ..........

εχω το cubase al4 το γνησιο και περασμενα στον υπολογηστη{στα προγραμματα τα waves kai den mporv na ta brv mes to cubase ξερει κανεις πωσ μπορω να τα δουλεψω ευχαριστω εκ τον πρωτερον

Που τα εχεις κανει install φιλε?σε ποιο φακελο?

απλα εβαλα τα waves μεσα και τα εκανα set up. τωρα μου τα εμφανιζει μονο στα προγραμματα οτι δηλ ειναι περασμενα στον υπολογηστη πρεπει να κανω και κατι αλλο?

κανε απεγκατασταση,και κανε εγκατασταση στο program files-common files-steinberg-vst plugins!δεν ειμαι απολυτα σιγουρος για το 4ρι!αν δεν πιασει αυτο,εχω κι αλλη λυση!κανε μια δοκιμη και βλεπουμε.

αυτο θα κανω τωρα φιλε μου και θα σου πω τι εγινε ευχαριστω για τον χρονο σου παντως

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:22 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 19:01 —

τα εκανα εγκατασταση στο program file-{86}|steirberg|wave shell vst και παλι δεν μπορω να τα βρω τα ψαχνω ωσ εξησ: ανοιγω καναλι fx chanel και δεν εμφανειζη πουθενα το ονομα waves η plug in

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 19:57 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 19:22 —

εκανα παλι εγκατασταση τα waves native gold στο φακελο program file{86}|steirberg|cubase 4 |wave shell vst δεν βρισκω φακελο που να λεει steinberg vst plug in υπαρχει περηπτωση να τα ψαχνω λαθοσ μεσα στο cubase ? πωσ αλοιωσ μπορο να τα βρω αν οχι απο το fx chanel?

Παιδιά συνεχίστε την ανταλλαγή πληροφοριών μέσω πμ ή με άλλο πρόσφορο τρόπο, παρακαλώ.