Μαζώξεις στην Θεσσαλονίκη & στην Β. Ελλάδα (2010 - 2018)

Ωραία λοιπό θα τα πούμε όλοι μαζί την Κυριακή.

σε ποιον μπορω να δηλωσω συμετοχη ενα τηλεφωνο ρε παιδια
ειμαι εκτοσ θεσσαλονικης

Κυριακή λοιπόν !

Στεφανος Πεχλ στείλε π.μ. στον sofopc για να δηλώσεις συμμετοχή.

Στέφανε Πεχλ (και όποιος άλλος ενδιαφέρεται), μπορείς να στείλεις σε εμένα τη συμμετοχή σου.

Με την ευκαιρία να αναφέρω κάνα δυο πραγματάκια…

Τελικά φαίνεται ότι υπάρχει αρκετά μεγάλη συμμετοχή, ιδιαίτερα στη σελίδα του φόρουμ στο φεισμπουκ. Έτσι, θα σας ξαναπαρακαλέσω να ενημερώσετε για όποια αλλαγή προκύψει στα άτομα που έχετε δηλώσει. Υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να γεμίσουμε το μαγαζί, οπότε καλό είναι να ξέρουμε τι μας γίνεται…

Για όσους νηστεύουν, δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει ιδιαίτερη ποικιλία στα νηστίσιμα…Θα υπάρχει φαγητό, αλλά δυστυχώς όχι η ποικιλία που θα υπάρχει στα μη νηστίσιμα…

Συμπληρώνω…Συμμετοχή σε μένα ή στο φεισμπουκ (όχι και στα δύο!)

κατα 99% θα ερθουμε κι εμεις…γιαννης-μπαγλαμας…γιωργος-βιολι …θοδωρης-μπουζουκι…
ειδομεν…ελπιζω να ειμαστε καλα…

αγαπητε sofopc δυο θα
ειμαστε σιγουρα να μας υπολογιζεις

Θοδωρή μου, οι ευχές μου για να έρθετε έπιασαν !!
Είμαι πολύ χαρούμενη που θα σμίξουμε πάλι !!

Αχ βρε Πελαγια…συνεχεια με την καλη κουβεντα εισαι…Σ’ ευχαριστουμε πολυ…
Μακαρι να κατσει καλα η κατασταση και να ερθουμε γιατι κι εγω θελω να ξεφυγω λιγο…
Σε διαφορετικη περιπτωση…δεν μπορει… θα σπασει ο διαολος το ποδαρι του και καπου θα βρεθουμε…

Χαίρομαι ιδιαίτερα που μαζευόμαστε!!! Και λέω μαζευόμαστε γιατί πολύ πιθανό να έρθω κι εγώ με ένα ακόμα άτομο!!! Κρατήστε δυο καρέκλες βρε παιδιά!!!
Θα χαρώ πολύ να σας δω όλους και όλες!!! :):107::090:

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχουμε πιάσει (μάλλον ξεπεράσει) τη χωρητικότητα του μαγαζιού. Υπάρχει η δυνατότητα για κάποια καρεκλάκια έξω, αν ο καιρός είναι καλός, αλλά τότε δεν θα μπορέσουμε να είμαστε συγκεντρωμένοι όπως αρχικά φανταζόμουν. Λυπάμαι για αυτό, αλλά δεν φαινόταν ότι θα υπάρξει τόσο μεγάλη συμμετοχή!

Gilles, προσθέτω 2 άτομα, απλά ενημέρωσε μας για το αν τελικά θα έρθετε ή όχι…

Επίσης, θα παρακαλούσα να τηρήσουμε όλοι τον αριθμό που έχουμε δηλώσει ή να υπάρξει επικοινωνία μαζί μου, για τη διαθεσιμότητα… Υπάρχει, πραγματικά, κίνδυνος να μην χωράμε και θα είναι πολύ κρίμα…

Χρήστο εμένα δεν με ξεχασες έτσι ?Δύο άτομα. Ευχαριστώ.

Φίλες και φίλοι, έχουμε πληρότητα, οπότε μη δηλώνετε άλλα άτομα,
εκτός κι αν θέλετε να είστε έξω από το “Καταφύγιο”, σε στρογγυλά τραπεζάκια…

Αν με ευθύνη σας, θέλετε κάτι τέτοιο, κανένα απολύτως πρόβλημα, " [i]Ὡς εὖ παρέστητε "

Καλή αντάμωση λοιπόν !!
[/i]

Λευτέρη , εννοείται ότι δεν σε ξέχασα . Όσοι έχετε δηλώσει είστε καταγεγραμμένοι ! Απλά τονίζουμε το θέμα της πληρότητας , μη τυχόν και καταληξει κανείς όρθιος, νηστικός και παραπονεμένος !

Αγαπητοί φίλοι, πολύ χαίρομαι που θα κάνετε μια σούπερ μάζωξη με μεγάλη συμμετοχή!!! Καλά να περάσετε!!!

κι εγώ χαίρομαι τις μαζώξεις των βορείων! μην ανησυχείτε για την πληρότητα, κι εμείς τον φλεβάρη βρεθήκαμε 35 άτομα σε χώρο μαγαζιού που χωρούσε καμιά 25αριά, αλλά την βολέψαμε. όλοι οι καλοί χωράνε!
καλά θα περάσετε!!!

Μπάμπη και liga rosa,

ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας… είθε να περάσουμε τέλεια !!

Καλά να περάσετε και από μένα συμφορουμίτες!!! Πάντα τέτοια!!!

Κώστα καλημέρα και σ`ευχαριστούμε πολύ … :088:

Η συνάντηση έγινε με απόλυτη επιτυχία και πιστεύω πως όλοι ευχαριστήθηκαν…
Οι μουσικές και τα τραγούδια ήταν διαλεχτά και κάλυψαν τα γούστα της παρέας…

Οι συναντήσεις αυτές, θα γίνονται δυο φορές τον χρόνο, άνοιξη και φθινόπωρο,
“για να έχουν νοστιμάδα”

Ευχαριστούμε όσους παρευρέθηκαν μέσα από την καρδιά μας…
Ευχαριστούμε τους μουσικούς, που έπαιζαν ασταμάτητα…
Ευχαριστούμε την Δ/νση του καταστήματος που μας φιλοξένησε…

Προσωπικά, ευχαριστώ τον Χρήστο, που βοήθησε να τα καταφέρουμε μια χαρά !!