Μαζώξεις στην Θεσσαλονίκη & στην Β. Ελλάδα (2010 - 2018)

περάσαμε υπέροχα ! να επαναληφθεί οπωςδήποτε !

. Και μια φωτό από την υπέροχη παρέα της Κυριακής.Πάντα τέτοια.

1 «Μου αρέσει»

Πελαγια Παντα να περνατε καλα και την επομενη φορα θα ανεβουμε σιγουρα. Στις 15/11 ειχα προσωπικο κολυμα,την παρασκευη δεν ξερω αν περασατε καλα.Με το καλο να ξαναβρεθουμε και θα εχει ζυμωθει και το κρασι.

Όλα ήταν “έξοχα” και τις τρεις ημέρες !! Ντόπα με ρεμπέτικα… τρελαθήκαμε από ευχαρίστηση…
Θα σε περιμένουμε και στην Σαλονίκη μας την επόμενη φορά, μακάρι να σε βολέψει…
Σ`αυτές τις περιπτώσεις, η πεθυμιά είναι μεγάλη, για να βρεθούν οι άνθρωποι που τους συνδέει
κοινή αγάπη, αλλά οι χιλιομετρικές αποστάσεις μπαίνουν εμπόδιο, καθώς και άλλες υποχρεώσεις…

Καταπληκτική βραδιά! Πέρασα υπέροχα :slight_smile: Όποιος-α θέλει να του στείλω βιντεο-στιγμιότυπα, ας μου στείλει ένα pm.

Χαμπαρι δεν το πηρα…Αδικαιολογητως απων! Την επομενη φορα…

Να και κάποια βίντεο από τη μάζωξη:

Άντε, (ξανα)έγινε η αρχή. Τα ξαναλέμε σύντομα ελπίζω!

1 «Μου αρέσει»

Μπράβο ρε παιδιά, πολύ όμορφα πράγματα. Καλά να περνάτε και καλή αντάμωση κάποια στιγμή!

Αΐντε να βρεθουμε πριν της γιορτες να γουσταρουμε ξανα.Χρησταρα(sofopc)βασιζομαστε πανω σου.Ενταξει;:088:

πωπω μεράκια! ψάχνω το πολυβόλο στον τεκετζή, και τον σππράνο στον θερμαστή.
πρέπει να ξανανέβω σαλονίκη λέμε.

Μωρέ δεν είναι το ποιός θα απευθύνει την πρόσκληση (γιατί εγώ αυτό έκανα μόνο). Το θέμα είναι να τύχει να μπορούν κάποιοι για να ψηθούν και οι υπόλοιποι…Με λίγα λόγια, όρεξη να υπάρχει γενικά…Τώρα για γιορτές δεν ξέρω (αναμένω αφίξεις μέσα στον επόμενο μήνα και δεν ξέρω πως θα είμαι ακριβώς)… Αλλά εδώ είμαστε…

Σοπράνο στο θερμαστή: panos84 ! (με το τζουραδάκι στα δεξιά του πλάνου, μπροστά μπροστά)

γκαρίζω και παραμιλώ :stuck_out_tongue:

Χρηστο καλως να δεχτεις την αφιξη που περιμενεις και οτι χρειαστεις ρωτα αφοβα.Τωρα εαν σκαλωσει και πιο συντωμα η μαζωξη παλι μεσα ειμαι.

χαχαχα πήγα να δώ τί τόνο το παίζατε, λέω κανένα λα θα τον βάλανε έτσι που φωνάζουνε. και βλέπω ρε, παθαίνω πλάκα που φτάνεις λα έστω και γκαρίζοντας που λες. εδώ από σιb που το λέει ο μπάτης με το ντουζένι μας βγαίνει ο πάτος…

έχεις βρε κούρδισμα στον μπάτη? γτ εώ απο ρε το ακούω…άλλα hz αλλά ρε…

ο μπάτης το παίζει σε ντουζένι πειραιώτικο, ρε-σιb-σιb (μπουργάνα). το παίζεις με βάση στη μεσαία, προσοχή μόνο μη σου ξεφύγει κανένα ανοιχτό ρε καντίνι!

ααα πολύ ωραία !

Καλησπερα αρχοντες τις πενιας.Μιας και πλησιαζουν γιορτινες ημερες ελεγα μηπως κανουμε καμια μαζωξει ετσι για το καλο και να γουσταρουμε κιολας.Για να ακουσω ενδιαφερων?Ημερομηνια και στεκι το συζηταμε.:088:

Γεια σας!

Λευτέρη εγώ μέσα είμαι! Κυριακή σαν ημέρα και ώρα, όπως το κάναμε την προηγούμενη φορά, θα ήταν τέλεια.

Αΐντε βρε γκαρντασια.Πολυ χαλαρους σας βλεπω.Αΐντε να μαζευωμαστε.Πλησιαζουν οι γιορτες.