Μήπως ήρθε η ώρα και για Θεσσαλονίκη; (2009)

Δεν πολυπηγαίνω στα 5φ αλλά και όταν πηγαίνω δύσκολα είναι κανένας εκεί για να παίζει.Μόνο τον Γιάννη από τους Aptallica έχω πετύχει.Θα τα πούμε και από κοντά.

Λοιπόν, εγώ θα είμαι εκεί αν και τη Δευτέρα πρωί έχει erbeit (λέμε τώρα, δε θα σκάβω κι όλας!) Όχι τίποτ’ άλλο, αλλά για να εξισορροπήσω τη δυναμική παρουσία της Δυτ. Μακεδονίας ως εκπρόσωπος της ανατολικής -απόντος μάλιστα κιαι του έτερου Δραμινού του Απόστολου Κ. Και φυσικά για να γνωριστούμε!!!:043:

Μέσα 22-02 στο “Λημέρι”.

tsiotri, gilles, koutroumis, τρίχορδος, Δημητρης Βελληκαρης, Γκόγκος Δ., Δημήτρης (από δράμα), εγώ είμαστε σίγουροι με βάση αυτά που έχουν γραφτεί.

Αντε για να ψαχτούμε λίγο και να βρούμε και άλλους. Είναι και άλλοι ακόμα από το φόρουμ που απλά δεν το γράφουν ότι θα έρθουν;

Ξανά:
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 Φλεβάρη 21.00 στο Λημέρι, Ολύμπου 116

Απο Πτολεμαιδα και τα περιχωρα τελικα εκτος απο τον Gilles,τον Τριανταφυλλο και εμενα υπολογιστε τεσσερα με πεντε ατομα ακομα.Φυσικα ανευ απροοπτου.

Κι εγώ μάλλον θα φέρω παρέα.Δεν είναι σίγουρο αλλά μάλλον θα φέρω και κάτι φίλους μου.Δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα.Θα το γεμίσουμε το μαγαζί.Αλλά να χωράμε.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με τον χώρο! Απλώς όσοι ξέρετε αν θα έρθετε και με πόσα άτομα να πείτε για να ξέρω!(πώς θα στήσω τα τραπέζια κλπ.)

Καλημέρα!τελικά θα γίνει συνάντηση -ρεμπέτικη αυτή την κυριακή;αν ναι,πού;

Δεν πρόσεξα την συζήτηση σας-ανακοίνωση!είναι σίγουρο;

Ερε καρντάση άστα προβλήματα με το τει αλλά μάγκες μέχρι τον Ιούνιο πλέον εδώ πέρα μετά ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ σου ρχουμε !!! ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!:246::090::246:

elvia αναφέρεται στου gogou για 22/02/09 στις 9:00 μμ στο λημέρι επί της Ολύμπου

παλληκάρι μου αφού το έκλεισες προς τι τα περιττά…

Παιδια μέσα.
Είμαι πατριωτάκι που μένει Γιάννενα
Αν το κανονίσετε 'ερχομαι
Ευκαιρία ψάχνω!:088::088:

Να μην ρωτήσω τον Γκόγκο Δ. αν μπορεί να γίνει στο μαγαζί του; Μόλις με επιβεβαίωσε έκλεισε. Γιατί δεν είμαι εγώ που μπορείς να πεις δικό του το Λημέρι (όπως έγραψες παραπάνω), που δεν έχω πάει καν καμία φορά. Αντίθετα μόλις δεις την ταμπέλα θα καταλάβεις γιατί έπρεπε να ρωτήσω τον Γκόγκο, όπως το έκανα και σε πμ. Η δική μου πρόταση ήταν για ρέμα, αλλά τις Κυριακές το βράδυ είναι κλειστό. Η όποια συνεισφορά μου έχει να κάνει με το ότι όταν ο Γκόγκος Δ. είπε εντάξει, εγώ έβγαλα την τελική ανακοίνωση.

Και για να μην ξεχνιόμαστε

Κυριακή 22 Φλεβάρη 21.00
Στο Λημέρι Ολύμπου 116, κέντρο

ΤΖΑ , χεχε …:092:

ΛΗΜΕΡΙ , ε ??? … χμμμ , ενδιαφερον ακουγεται …:047:

μολις ενα τετραγωνο απο …:092:… χεχε …:256:

:106::106::106:
Δυστυχώς παίδες, προέκυψε κάτι που με αναγκάζει να βρίσκομαι στην Αθήνα την Δευτέρα το πρωί…
:016::016::016::016:

Αν δεν έρθει η Πελαγία,θα είμαι από τους πρώτους που θα ξεκινήσουν την λαική εξέγερη.Απαιτώ Πελαγία την Κυριακή το βράδυ.

Πελαγία εσύ δεν τοποθετείθηκες ανοιχτά αν θα έρθεις! Όλα στα υπονοούμενα και τις υπεκφυγές:019::019:

Και τώρα θα απαντήσεις και πάλι με κανά δίστοιχο. Αλλά αν το κάνεις σηκώνει απάντηση!:019:

Φιλε Gogo Αν Αδιασω απο δουλεια θα κοιταξω να περασω μια βολτα για καμια ρετσινα.Μπραβο παντως πολυ ωραια πρωτοβουλια

Πελαγια κι αν πελαγισει … πελαγος θε να μυρισει …
πελαγισιο αερακι … με Σαλονικιο μερακι …
κι οποιον θε να τον πλανεψει …
και στα δυχτια της τον μπλεξει …
πες του ρεστα μη γυρεψει …
γιατι η μαγισσα , η πλανευτρα …
ειν` του ερωτα γητευτρα … ( ΔΗΜΩΔΕΣ ) …:092: