Μέσ' στην πολλή σκοτούρα μου

— Νέο μήνυμα προστέθηκε στις 22:34 ::: Το προηγούμενο μήνυμα δημοσιεύθηκε στις 22:25 —

ρε παιδια τι γινεται με αυτο το κομματι οτι ακορντα εχω βρει ολα λαθος , επισεις το κομματι μηπως ειναι ματζορομινορο? απο σολ ποια ειναι τα ακορντα? δηλ το κομματι μπαινει απο λα# και κλινει σε σολ - ??? η βουλωσαν τα αυτια μου ?
λα# +ρε + φα+ φα - σολ -:)???
τα φωτα σας please!

προφανως θα μιλας για την πρωτη εκτελεση…όπως το ακούω στην εισαγωγή παίζει σολ μινόρε ρε ματζόρε με φα# μπάσο ,όμως, και στην αλλαγή σι ύφεση ματζόρε(το μπουζούκι παίζει σε σι μινόρε)και μετά παλι σολ και ρε με φα#μπάσο.στα λόγια όλο σι ματζόρε παίζει και πετάγεται και στο σολ.ουσιαστικά δηλαδή παίζει με τρια ακόρντα:σολ μινόρε,ρε ματζόρε με φα#μπάσο και σι ύφεση ματζόρε…

[QUOTE=kostiskostakis;183426]προφανως θα μιλας για την πρωτη εκτελεση…όπως το ακούω στην εισαγωγή παίζει σολ μινόρε ρε ματζόρε με φα# μπάσο ,όμως, και στην αλλαγή σι ύφεση ματζόρε(το μπουζούκι παίζει σε σι μινόρε)και μετά παλι σολ και ρε με φα#μπάσο.στα λόγια όλο σι ματζόρε παίζει και πετάγεται και στο σολ.ουσιαστικά δηλαδή παίζει με τρια ακόρντα:σολ μινόρε,ρε ματζόρε με