Μάζωξη (2008)

Οχι οτι με χαλαει ο ΘΥΜΙΟΣ αλλα πιστευω οτι τετοιου ειδους γλεντια ειναι λιγο ,πως να το πω…
αυτο που λεει ο ΑΡΗΣ στην πρωτη του επιλογη (και οτι αυτο συνεπαγεται).
Ακομα και το μουσικο μπαχαλο εχει τη δικια του γλυκα ειδικα οταν προκειτε να το δημιουργι- σουν φιλοι (εστω και εκ του πληκτρολογιου). Το μονο σιγουρο παντως και στις 2 περιπτωσεις ειναι οτι καλυτερα να παρουμε αδεια την επομενη μερα:102::102::102:

Άδεια;
Από την σύζυγο,με έγκριση πεθεράς;

Φωτης

μπορουμε να παμε και στο Χαμηλο στο Κολονο ειναι ταβερνα που χωρα καμια 50ρια ατομα

λοιπόν θα αποφασίσουμε δημοκρατικά για βάλτε δημοσκοπηση!!!

Από πότε ρε η δημοσκόπηση είναι “δημοκρατική μέθοδος”;
Θα ψηφίζει οποιοσδήποτε μπαίνει στο Φόρουμ, έρθει - δεν έρθει στο γλέντι;
Κι έπειτα κάποιοι, άσχετα με το τι πρότειναν, θ’ αναλάβουν να οργανώσουν το γλέντι εκεί που αποφάσισε η “πλειοψηφία”;
Αντε με το καλό.

Πέραμα, Κολωνό…όπου θέλετε αλλά δεν ορίζεται καμια ημερομηνία να ναι και κοντινή!:slight_smile:

(δημοσκοπηση) αυτο πρεπει να να το οργανωσουν οι αδμηνορες

Δημοσκόπηση δικαιούνται να κάνουν μεταξύ τους μόνον όσοι πρόκειται να τρέξουν.

Διαφορετικά, ας δηλώσουν Ονομα/Τηλ. ποιοι δέχονται να αναλάβουν το “πακέτο” και ας δηλώσουν και τοποθεσία για την οποία διατίθενται να τρέξουν. Τότε μόνον μπορεί να γίνει δημοσκόπηση, και μάλιστα μόνον επ’ αυτών των τοποθεσιών με τον αντίστοιχο “λαγό” που θα τρέξει τη κούρσα.

:108:

οταν λες οτι πρεπει να τρεξει καποιος τι πρεπει να κανει

Παιδιά (κεντρική ομάδα Φόρουμ και Κλίκας), δεν νομίζετε πως έχουν ωριμάσει οι συνθήκες για τη δημιουργία ενός συλλόγου;
Εγώ, εδώ στη Γερμανία, δεν το προχώρησα, γιατί η ζυγαριά έγερνε και γέρνει ακόμα προς τα “κατά” της ιστορίας. Στη δική σας περίπτωση όμως, έχοντας έναν δυνατό/βασικό πυρήνα ατόμων, δοκιμασμένο πλέον στο χρόνο, τα ωφέλη (νομίζω) θα είναι περισσότερα.

Eγώ προτείνω να μην γίνει δημοσκόπηση αλλά κάτι άλλο στη θέση της…

Μπορούμε να κάνουμε 2 λίστες. Στη μία θα υπάρχουν τα πιθανά μέρη (περιοχή-ταβέρνα) όπου μπορεί να γίνει η όλη ιστορία.

Στην άλλη θα υπάρχουν οι πιθανές ημερομηνίες.

Έτσι ο καθένας θα διαλέξει ποιες μέρες μπορεί, και σε ποιες περιοχές μπορεί.

Προφανώς και στις δύο λίστες ο καθένας θα μπορεί να διαλέξει πάνω από 1 προτιμήσεις…

Δημοσκοπηση για γλεντι???Ακυρο νομιζω.
Ρε παλιοι(μαστορες,αδμηνορες,συντονιστες κ.λ.π)αφου το εχετε ξανακανει και απ’οτι εχω δει με επιτυχια απλα οριστε τοπο μερα και ωρα.
Οσο αφορα τωρα το τρεξιμο και εγω προτειθεμαι να βοηθησω οσο μπορω!
Πετραδακι πετραδακι και θα γινει το γλεντακι!!!

Υ.Γ.ΠΑΙΔΕΣ ΜΗΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΡΤΗ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΜΕ!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Τελικά το βλέπω να πηγαίνουμε για Φλεβάρη…

Δεν ψήνεται κανείς ρε παιδιά? Μπορούμε να κάνουμε και καμιά ανεπίσιμη… Πιο μικρή. Καμιά 30αριά άτομα…

Προτείνω Χαμηλό , 25αρακι,η Θύμιο.Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι ,οπου αλλού με χαλάει .
Είμαι μέσαααα.