Κώστας Παπαδόπουλος

Τυχαία έπεσα στο εν λόγω. Ίσως οι περισσότεροι το’χετε δεί, αλλά ακόμα κι ένας να μην το’χει προσέξει αξίζει ν’ανέβει το βίντεο.

//youtu.be/wamDrwAXKg0&

1 «Μου αρέσει»

Σχόλια για τον Μπέμπη:

//youtu.be/aCy3qYUJ5FA&

Την ερχόμενη Τετάρτη και Πέμπτη 25 & 26 Φεβρουαρίου 2009, ο Κώστας Παπαδόπουλος θα εμφανιστεί στην ‘‘Πριγκηπέσσα’’ στην Θεσσαλονίκη.

Τυχεροί Θεσσαλονικείς!!!

Αγαπητέ κύριε Μυστακίδη, σας μεταφέρω μέσω του Κ. Παπαδόπουλου τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.
Καλά να περάσετε.

Πάνος

Γενικά δεν είναι σωστό να παινεύεις φίλους δημόσια, όμως οι Δημήτρηδες αξίζουν ένα μπράβο, όχι μόνο για τη δική τους δουλειά, αλλά και για τη “στέγη” που δίνουν στη δουλειά άλλων.

Ευχαριστώ πολύ.

Ευχαριστούμε Άρη.Επειδή πραγματικά μας ενδιαφέρει να γίνονται ωραία πράγματα ,καλό είναι εάν έχετε κάτι υπ όψιν σας που νομίζετε πως θα έπρεπε να παιχθεί και στην θεσσαλονίκη,ρίξτε κανένα σύρμα.

//youtu.be/cY7--3xdHGc&feature=related

ο αγαπημένος μου Κ. Παπαδόπουλος O Κώστας Παπαδόπουλος αποχαιρετά τον Μίκη Θεοδωράκη - YouTube

Ξέρουμε τι κατασκευής είναι το μπουζούκι που κρατάει?

δεν θυμάμαι προσωπικά να σου πω (περάσαν χρόνια) αλλά ίσως του Κλεφτογιάννη (σύμφωνα με κάτι που διάβασα). Λέω ίσως!

1 «Μου αρέσει»

Σωστά λες, είναι Κατσιφής-Κλεφτογιάννης. Ωραίο λαϊκό μπουζούκι, το έχω παίξει για λίγο στο εργαστήριο Κατσιφή…

2 «Μου αρέσει»