Κωσταντέλος άφαντος

Ρε παιδια, εδω και μια εβδομαδα ο Κωσταντελος ουτε απανταει στο τηλ. ουτε τηλεφωνιτης απανταει τιποτα ,σιγη ιχθυος.Αν γνωριζει καποιος κατι ας μας το πει .Και αφου υποθεσουμε οτι ειναι καλα στην υγεια του, δεν θελω να σκεφτομαι οτι εκλεισε το Ναο των απανταχου κατασκευαστων.:016::016::016:

ενταξει μην ανχωνεσε υπαρχουν απειρα site ειδικα απο εξωτερικο και με καλυτερες τιμες απο Ελλαδα .

Καλησπέρα. Δε ξέρω αν αναφέρεσαι στον ίδιο Κωσταντέλο που γνωρίζω στην Πάρνηθως 80(συνέχεια της οδού Κέας) στη Κυψέλη τηλ: 2102916273. Αν λέμε τον ίδιο, έχει σημασία η ώρα που πέρασες . Μέχρι το 2006, όπου έμενα ακόμα Αθήνα, θυμάμαι πως άνοιγε μόνο απογεύματα γύρω στις 18.00-18.30. Καλό θα ήταν πριν ξεκινήσεις πάλι νατον πάρεις τηλ. για να΄σαι σίγουρος πως θα΄ναι εκει:237:

μετα τις πεντε δοκιμασε φιλε ουτε δημοσιος υπαλληλος τα κονομισε ο θειος…

ΠΑΙΔΙΑ ναι σ αυτον αναφερομαι.ΕΝΑΣ ειναι ο κωσταντελος.Ειπα μην επαθε τιποτα ο ανθροπος.Το ξερω οτι υπαρχουν και αλλοι προμηθευτες και εδω και εξω.Οποιος ομος δεν εχει ξεπακεταρει δεμα απο τον Κωσταντελο ,και δεν εχει διαβασει μεσα τις συμβουλες του και τα διαφορα που γραφει τοτε δεν ξερει τιποτα φιλοι μου.Ο ανθροπος ειναι κορυφη ειτε σου μιλαει για τον παλισανδρο ειτε για τον γατο του.Γι αυτο σας λεω ας ειναι καλα το παλικαρι και ας μην το σηκωνει το τηλ.:109::110:

εγραψα αλλα τα σβησα να μην θεωρηθει δυσφημηση
προσωπικη μου αποψη καθολου σωστος επαγγελματιας , δε προκειτε να ξαναγορασω τιποτα απο κων.
Εμ του αφηνουμε λεφτα εμ μας περναει για κοροιδα…

η αποκορυφωση οταν του ζητησα 2 67,5 ταστιερες και μου ελεγε οτι δεν υπαρχουν και οτι ολα τα μπουζουκια βγαινουν 67 , -

  • μα κυριε μου το μπουζουκι μου ειναι 67,5
  • εσυ το εφτιαξες?
  • οχι
  • χμμ ναι γιατι ειναι τριχορδο
    -οχι 4χορδο ειναι -κων αποκλιεται
  • λετε να μην ξερω τι μπουζουκι εχω?
    -τι να σας πω αν θελετε 67 αρα πειτε μου αλλιως … καλνυχτα τουτ τουτ…

Lol αμα δε εχει τους τυπους απο 67,5 αυτος που χαραζεις ρε κωνσταντελλο να σου στειλουμε το excel να κανεις την δουλεια σου…

ξαναπαιρνω την μετα απο κανα 10 μερο ναι γεια σας θελω μια ταστιερα 67,5 παραγγελεια ειδικη γιατι μου ειπατε πως δεν υπαρχουν:) και μου απανταει μαλιστα απλα τωρα ερχετε πασχα υπολογιστε σε 1 με 1,5 μηνα… :019:

Γιατί δεν τις κόβεις μόνος σου;Ετσι μπορείς να κόβεις ότι θες,67,8,67,5 κλπ κλπ.

Κώστα τάξε μου… Μόλις πέρασε μια φίλη από τη Μαραθώνος και μίλησε με τον Κωσταντέλλο. Τον πέτυχε στο μπαλκόνι του σπιτιού του, που είναι ακρίβως δίπλα στο μαγαζί και της είπε ότι στο 2916273 μπορείς να τον βρεις 14.00-17.00. Μην ανησυχείς, μια χάρα είναι ο άνθρωπος, καληνύχτα.

δε ειναι αυτο το θεμα φιλε μου αλλα τεσπα…

:088:

Κουκλα μου σε ευχαριστω.Και τον βρηκα και παραγγελια εκανα,και τα ελαβα.Ξεχασα να σου πω ομως ευχαριστω.Ελπιζω να το δεχτης εστω και ετεροχρονισμενα

εχεις δικιο αλλα υπολογισε οτι ειναι γυρο στα 70 και…μαλον εχει παραξενεψει λιγο.Παντοςνα ξερεις οτι τις ταστιερες και αλλα τα παραγγελνει και αυτος.εμενα παντος ολο με τον καλο το λογο με εχει

και κατι ακομη. το καλο μπουζουκι φτιαχνεται με κλιμακα 69.ναι καλα ακουσες 69 ετσι λεει καποιος μεγαλος κατασκευαστης αλλα για λογους οτι τα 69 αρια δεν περπατανε τα κανουν ολα 67-67,5

επησει εχω και 69αρι μπουζουκι μπορω να σου πω οτι επηρεαζοντε πολυ περισσοτερο απο υγρασια και μια ζωη τασταρουν στα 2 πρωτα ταστα , ισως ιδεα μου ασε που εχουν και μεγαλυτερες τασεις και αρκετα σκληρο… οπωτε μονο για καλυτερο δε τα εχω ενω αντιθετα με τα 67,5 ειμαι πολυ ευχαρτιστημενως.

Μετά από 13 χρόνια ας βάλουμε και το site του ανθρώπου να υπάρχει εδώ αν και νομίζω ότι λειτουργεί κυρίως το FB του για επικοινωνία.

2 «Μου αρέσει»