Κωνσταντίνου & Ελένης

Τις καλύτερες ευχές μου σε όλους τους Κωστήδες και τις Ελενίτσες του ρεμπέτικου φόρουμ.

Ειδικές ευχές στους: ΚΚtm, webmaster, paradoxologo, Χαλιό, Ελένη.

Χρόνια πολλά Ελένη, Παραδοξολογε, KK™, Webmaster, kostasv και σε όλους τους εορτάζοντες …
με υγεία πάνω απο όλα και ότι επιθυμεί η καρδιά σας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Ελένη, ΚΚtm, webmaster, paradoxologos, kostasv
και σε όσους ακόμα εορτάζοντες δεν γνωρίζω
τις πιο θερμές μου ευχές για υγεία, ευτυχία, δημιουργικότητα και πάντα καλή διαθεση στη ζωή! :063::063::063::063: :063:…:063:

  • Στσοι Ελένες μας - ιδιαίτερα την Ελένη Σπυροπούλου και την Ελένη Λαζάρου!
  • Στσοι Κωστήδες μας - ιδιαίτερα τον ΚK (και για τα 46α γενέθλια - όχι θα περνούσανε στο ντούκου :slight_smile: ), τον μάστορα, Παραδοξολόγο, Βασιλάκη, Χαλιό και Φέρρη!

Και σε όλες τις Ελένες και Κωστήδες του Φόρουμ!
Χρόνια καλά και πολλά, με μπόλικη μουσική, τραγούδι και μερακλήδικες πενιές! Υγεία και ευτυχία, σε σας και τους δικούς σας ανθρώπους! :063:

Χρόνια πολλά σε όλους τους γιορτάζοντες!
:063:

Χρόνια Πολλά και απο μας, με υγεία και ευτυχία σε όλους τους φίλους και τις φίλες του φόρουμ που γιορτάζουν σήμερα.

Κυριακή & Δημοσθένης:063:

Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες Κωστάκηδες και Ελενίτσες.

Στον ΚΚtm δύο φορές και για τα γενέθλιά του (θα φάμε δύο γλυκά?). :107:

Κωστάκια & Ελενάκια …
ΧΡΟΝΙΑΠΟΛΛΑΚΙΑΑΑΑΑ !!! *

  • = Χρόνια Πολλά+Φιλάκια :slight_smile:

Νά 'στε καλά, ευχαριστώ για τις ευχές, αντεύχομαι υγεία κι ευτυχία σε όλους. Δυο φορές Χρόνια Πολλά στον συνονόματο ΚΚtm για γενέθλια και γιορτή!

Ευχαριστώ για τις ευχές!
Χρόνια πολλά στους συνεορτάζοντες -ουσες με υγεία!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ…

Χρόνια Πολλά σε όλους τους εροτάζοντες και εορτάζουσες. Με υγεία και πολλές πενιές.:088:

και από μένα χρόνια πολλά σε όλες και όλους τους εορτάζοντες!

Ευχαριστούμε, ευχαριστούμε.
Να χαίρεστε και τους δικούς σας Ελενο-Κωστάδες.
Και του χρόνου όλα καλύτερα για όλους.

χρονια πολλα σε ολους σας ΠΑΙΔΙΑ

Χρόνια πολλά σε όλους σας. Οι λύπες στη ζωή σας να είναι μονάχα μικρές και οι χαρές μεγάλες. Να είστε πάντα καλά.

Χρονια πολλα στους Κωστηδες και στις Ελενες του φορουμ !!!

Παιδια ευχομαι οτι ποθειτε με υγεια, στην αγκαλια σας να το βρειτε κι ακομα παραπανω, με πεννιες μαγκιωρες και παρεες ομορφες !!!

ΚΚ tm να τα εκατοστησεις επισης !!!

Και από μένα ένα … φορτηγό ευχές!:slight_smile:

Χρόνια πολλά κι από εμένα σε όσους δεν τα είπαμε ζωντανά… Υγεία πάνω απ’ όλα !

Ευχαριστώ θερμά όλους σας για τις ευχές σας!

Αντεύχομαι κι εγώ στους συνεορτάζοντες αλλά και σε όλο το φόρουμ υγεία, χαρά, πάντα με κέφι και μερακλήδικες πενιές.