Κλίκα

Μιά ερώτηση προς τον Web-mastor:

Όταν ένα τεύχος της κλίκας είναι υπό έκδοση το σαιτ δεν μπορεί να δείχνει τα προηγούμενα;

Όχι διότι δεν υφίσταται η έννοια των “τευχών”, όπως στα έντυπα. Το site είναι ένα. Ή είναι προσβάσιμο ή δεν είναι. Άσε που με την ευκαιρία της δημοσίευσης κάθε νέου τεύχους της κάνω και κάποια (απαραίτητη) συντήρηση. :089:

Γεγονός είναι πάντως ότι καθυστερήσαμε (και) στο ανέβασμα των κειμένων αυτή τη φορά. Ελπίζω το νέο “τεύχος” να δικαιώσει την αναμονή. Σε λίγες ημέρες θα είναι online φρέσκια κι ανανεωμένη!

εγω που δεν τα εχω διαβασει τα προηγουμενα και θα με ενδιεφεραν ιδιαιτερα ,και τα παλια τευχη υπαρχουν καπου στο φορουμ που μπορω να τα δω :

Κανένα δεν υπάρχει στο Φόρουμ. Όλα βρίσκονται στην Κλίκα (παλιά και νέα). [b]Πάτα εδώ[/b] και μόλις ανοίξει το site πλοηγήσου από το κεντρικό οριζόντιο μενού.

Άραγε έχουμε κανένα νεότερο για την επαναφορά της ιστοσελίδας της κλίκας ?

1 «Μου αρέσει»

το ειχα ξαναβαλει.
στο 19 περιγραφω πως απο το web archive βλέπουμε κάποια παλαιότερα άρθρα “κλικα”

Αμ δέ… Με klika εμφανίζονται δεκάδες απαντήσεις, αλλά όχι η δική μας. Με κλίκα εμφανίζεται αυτό που βλέπουμε και πατώντας κανονικά, δηλαδή η ανακοίνωση ότι η κλίκα παραμένει κλειστή κλπ.