Ιορδάνης Τσομίδης - MySpace

Παιδια ξεκινησα μια μικρη προσπαθεια για τον Ιορδανη στο myspace, ριξτε μια ματια, και οποιος μπορει να προσφερει φωτογραφιες ηχο η οτιδποτε αλλο ειναι ολλα καλοδεχουμενα. www.myspace/iordanistsomidis

Το σωστό link είναι:

https://www.myspace.com/iordanistsomidis

:089:

Συγχωρεσε με web μαστορα εχεις απολυτο δικιο. Την τσεκαρες την σελιδα μωλις τωρα την εφτιακσα. Εβαλα και το event που θα γινει στο Τσαι στη Σαχαρα

Μπράβο Ηλία για την προβολή του jordan στο myspace music!
Όπως θα παρατήρησες σου έχω δώσει δυο φωτογραφίες.
Οτιδήποτε υπάρχει σε υλικό (video,photos) καλό θα είναι να στο στείλουν
να το ανεβάσεις στην σελίδα.:110:

Ευχαριστω Θαναση. Περιμενω απο ολους οτι εχετε στην κατοχη σας απο τον Ιορδανη να τα μαζεψουμε και να τα βαλουμε στη σελιδα.

Με τον Τσομίδη …“ξεκινούσε” και το “Μουσικό Ημερολόγιο 2007” του Μπαλαχούτη. Δυστυχώς από αυτά που είχα πάρει από τον Παναγιώτη Βάρλα, προσωπικό φίλο του Ιορδάνη, δεν έμεινε κανένα, κι έτσι δεν μπορώ να μεταφέρω άλλα στοιχεία.
Πιστεύω ότι είναι υπόψη σας, για πιθανή αξιοποίηση των στοιχείων που παρατίθενται.

Φίλε μου η ιδέα σου και μόνο με βοήθησε, σ’ευχαριστώ.

Θα προσπαθήσω να κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ για τον Jordan, αλλά θα μου πάρει λίγο χρόνο ακόμα. Η σέλιδα λειτουργεί από τις 26/2 και μέχρι στιγμής έχει δεχθεί 154 επισκέψεις έχει 16 άτομα φίλους του Myspace, και θέλει ακόμα δουλίτσα.
Απο υλικό πρέπει να ευχαριστήσω τον Θανάση Μαυρομάτη που μου παραχώρησε μια φωτογραφία που παίζει ο ίδιος με τον Ιορδάνη και ένα εξάλεπτο απο μια κασσέτα που βρήκε απο τους δικούς του, που παίζει ο Jordan με μια κιθάρα… σε πολλά μεράκια.
Μακάρι να βρεθούν και άλλα τέτοια όμορφα πράγματα.