Θεατρική παράσταση "Εγώ ο Μάρκος Βαμβακάρης" συνεχίζεται

Καλησπέρα σας, την χρονιά που μας πέρασε στο θέατρο ΣΤΟΑ ανέβηκε ο μονόλογος “Εγώ ο Μάρκος Βαμβακάρης” από τον Θανάση Παπαγεωργίου.
Είναι τόσο πολύ ρεαλιστικός και παραστατικός ο Παπαγεωργίου σε σημείο που αφήνει την αίσθηση στον θεατή ότι έχει απέναντί του τον Μάρκο.
Πήγε κάποιος άλλος να τον παρακολουθήσει;
Προσωπική μου γνώμη είναι με την πρώτη ευκαιρία να πάτε… Εγώ θα πάω και 2 φορά! :wink:

1 «Μου αρέσει»

Πήγα εγώ με έναν άλλο “συμφορουμίτη”. Πραγματικά έχει γίνει πολύ καλή δουλειά και το συστήνω στον οποιοδήποτε να το δει εάν τον ενδιαφέρει να δει από λίγο πιο κοντά το πως ήταν ο Μάρκος.

Εμένα πάλι γνώμη μου είναι, εάν και εφόσον θέλετε, να κανονίσουμε σαν παρέα - Φόρουμ, να πάμε όλοι μαζί σε μια παράσταση να το δούμε! Τι λέτε ; :wink:

4 «Μου αρέσει»

Καλή ιδέα! Όποτε θέλετε!

@pantelinoux Μπορείς να με ενημερώσεις όταν ξεκινήσει για να το οργανώσουμε μέσα στο φθινόπωρο. Θα ήταν πολύ ωραίο να πάμε παρέα :slight_smile:

1 «Μου αρέσει»

@admin Βεβαίως θα επανέλθω όταν δω ότι ξεκινούν οι παραστάσεις…

Μέσα κι εγώ για κάποια καθημερινή από Σεπτέμβρη!
Πολύ ωραία ιδέα!

1 «Μου αρέσει»

Κι εγώ μέσα από Σεπτέμβρη!

1 «Μου αρέσει»

FYI - Ενημέρωση από τον Κο Παπαγεωργίου

3 «Μου αρέσει»

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Παντελή.

Θα δούμε μήπως γίνεται να πάμε ομαδικά, ως φόρουμ, από Σεπτέμβρη που θα είμαστε όλοι πίσω από τας διακοπάς.

Θα αποτελέσει αφορμή και για μια ωραία διαδικτυακή συζήτηση.

4 «Μου αρέσει»

Κι εγώ μέσα!
(Δεν γίνεται, να γίνουν οι χαρακτήρες 10 αντί 20; Νοοτροπία chat δεν έχουμε!)

2 «Μου αρέσει»

Ωραία! Θα μαζευτούμε αρκετοί νομίζω!

Το παρόν το ανέβασε ο @KwstasP


@admin, @pantelinoux, @icetelli, @liga_rosa, @nikos_politis και όσοι άλλοι ενδιαφέρεστε:

Μήπως τώρα που έρχονται και οι γιορτές να κανονίσουμε να πάμε ως φόρουμ οργανωμένα; Είδα έχει πολλές παραστάσεις μες στον Δεκέμβρη. Τι λέτε;

1 «Μου αρέσει»

Εγώ, μέσα! Όποια μέρα, κατ’ αρχήν.

2 «Μου αρέσει»

Καλημέρα σε όλους και εγώ! Όποτε θέλετε!

1 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους!

Προτείνω σαν ημερομηνία για να παρακολουθήσουμε όλοι μαζί την παράσταση την Κυριακή 16 Δεκεμβρίου. Η παράσταση εκείνη την ημέρα παίζεται στις 19:00.

Πώς σας φαίνεται; Αν δούμε ότι μαζευόμαστε κάποιοι θα το ανακοινώσουμε και σε ξεχωριστό νήμα για να καλέσουμε όποιον θέλει να δηλώσει συμμετοχή.

Καθώς το θέατρο βρίσκεται στου Ζωγράφου (Θέατρο Στοά), προτείνω και μετά την παράσταση (δηλαδή γύρω στις 21:00 - 21:30) να πάμε όλοι μαζί στην ταβέρνα “Τα 6 αδέρφια για να πιούμε τα κρασιά μας και να παίξουμε τις μουσικές μας.

4 «Μου αρέσει»

Καλησπέρα σε όλους. Εγώ μπορώ.

1 «Μου αρέσει»

εκείνη την ώρα θα σχολάω από την δουλειά και μετά θέλω να πάω σε μια πρεμιέρα. θα σας βρω στο γλέντι!

2 «Μου αρέσει»

Κι εγώ μπορώ. (% ^ * )

3 «Μου αρέσει»

Πολυ ωραια ιδεα! Συμφωνω!!! Για το θεατρο κλεινουμε μονοι μας, για την ταβερνα δηλωνουμε σε σενα Χρηστο??

2 «Μου αρέσει»

Θα κλείσουμε ομαδικά για το θέατρο θα ανοίξω θέμα με οδηγίες σήμερα. Το ίδιο και για την ταβέρνα :wink:

@tountas_priest @nikos_politis @pantelinoux

1 «Μου αρέσει»