Η μικρη Ελπιδα

Δειτε (η μαλλον ακουστε) αυτο το τραγουδακι των Χαινηδων. Δεν ειναι πολυ γλυκο:109:; Δεν αντεξα να μην το μοιραστω μαζι σας
Αααχ, ωραιο πραγμα να εισαι παιδι.
Υ.Γ. Πειτε κανεναν τροπο ρε παιδια να μαζεψω το μυαλο μου και να διαβασω για την εξεταστικη:240:.

:088:η μουσικη παντα βοηθαει …οχι καφε χυμους και αρκετη σοκολατα …σου ευχομαι ολοψυχα καλο γραψιμο :slight_smile:

Αυτο με τη σοκολατα μου αρεσει. Ειμαι πολυ γλυκατζης:039:. Το θεμα ομως ειναι το εξης. Οταν απο τη μια εχω να διαβασω για ισολογισμους, για μετοχες και επιτοκια και απο την αλλη εχω το μπουζουκακι πως να συγκεντρωθω;

Σκέψου την ώρα της ορκομοσίας και θα δεισ τι καλά που θα θεσ να κάτσεις να διαβάσεις

Ναι, καλά. Σώθηκες!
Και μετά την ορκομωσία;
Τι γίνεται μετά την ορκομωσία;

Αντε, δε λέω άλλα γιατί θα παρατήσετε τις σπουδές σας.

(ένας που ορκίστηκε το 1821)

:)Η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια Ελπιδα μου …παρε το μπουζουκακι σου οταν τα περνεις στη κρανα ,ξεχαρμανιασε λιγακι απο πανω τους συλογισμους και βουρ παλι στην μελετη …εχχχχεις χρονο για πενιες εδω θαμαστε κι οταν παρεις το πτυχιο να μας το δειξεις να χαρουμε ολοι :slight_smile:

Για να σφιξω το χερι του πρυτανη που μας εχει γραμμενους:026:; Εχει κοψει τις συνδρομες περιοδικων στη βιβλιοθηκη της σχολης, δεν προσλαμβανει εκπαιδευτικο προσωπικο για τα λεγομενα φροντιστηρια (οι φοιτητες του φορουμ ξερουν) που ειναι τοσο απαραιτητα σε ορισμενα μαθηματα. Ακομα και τη χορωδια της σχολης εκοψε:mad:. Εδω και εναμιση χρονο δεν εχουμε μαεστρο. Πανω που σχεδιαζαμε να ετοιμασουμε ενα αφιερωμα σε Μαρκο και Τσιτσανη. Αφηστε. Τελος παντων, θα το παρω το ατιμο το πτυχιο. Που θα παει;

άν θές να ξεφύγεις απο αυτό το λούκι,στρώσου κια ξεμπέρδευε!για το επόμενο λούκι?θα τα ξαναπούμε καλά νάμαστε!κάνε τα διαλλειματάκια σου γεύσου τα μεράκια σου λιγότερο απο ότι θάθελες και λαχταράς αλλά θα τα κάνεις όλα θές δε θές έτσι κι αλλιώς:)χαίρομαι πολύ που τους ακούς(χαινηδες). καπου εκεί στην ηλικία σου(μαζί με εκεινους)και στο ηράκλειο μάλιστα,αρχισαμε τη διαδρομή,μια διαδρομή που θα κρατήσει μια ζωή!(εκείνοι μπροστάρηδες και εμείς…φοιτηταριά τότε…μαγεμένοι!)τράβα μπροστά και μη φοβάσαι πράμα!καλημέρα στο ηράκλειο!!!

Στην ηλικία σου, έπαιζα όλη μέρα λύρα και στα διαλείμματα διάβαζα. :slight_smile:
Μια χαρά τα κατάφερα.