Η Ιωάννα στους 105.5

Ιωάννα,

κατέβασα και άκουσα Πασχαλιάτικα και με καθυστέρηση την εκπομπή σου.

Πραγματικά η φωνή είναι ““πολύ “ραδιοφωνική” και ζεστή””.
Φυσικά το όποιο άγχος δικαιολογείται και το προσπερνά κανείς, αφου τον απορροφούν η ενδιαφέρουσα θεματολογία, τα προσεγμένα κείμενα και τα ταιριαστά ακούσματα.

Καλή συνέχεια και καλή απογείωση απο δώ και πέρα.

άν μπορούσε ο φίλος απο το Άργος να μας “γράψει” και τις επόμενες εκμπομπές για να τις κατεβάσουμε και να τις ακούσουμε μιά άλλη στιγμή θα ήμασταν ευγνώμονες.

Με καθυστέρηση (για 40 μέρες πιάνουν όμως) ευχές για Χρόνια Πολλά για τα γενέθλια σου!

Τις θερμές ευχαριστίες μου ! Να’στε καλά όλοι για την επιείκειά σας και τα γλυκά σας λόγια…
Δεν είμαι ακόμα “καλή”… αλλά, όποιος θελήσει μπορεί να ακούσει τις 2 τελευταίες εκπομπές μου μιας και έχουν υπέροχα ντοκουμέντα-κείμενα. Αυτά είναι αρκετά για την εκπομπή… Ελπίζω να βελτιωθώ !
:slight_smile:

Αφιέρωμα :

  1. Προσφυγικές συνοικίες -15/4/2007
  2. Παλιά Θεσσαλονίκη - 22/4/2007
    εδώ :
    ΕΚΠΟΜΠΕΣ - ΙΩΑΝΝΑ Κ. (ο σύνδεσμος δεν ήταν δυνατό να ανακτηθεί)

(Θα ανεβάσω σύντομα και τις παλιότερες)

Ιωάννα δεν είχα πάρει χαμπάρι τα γενέθλιά σου!!! Συγνώμη φιλενάδα και αν και καθυστερημένα…Χρόνια σου Πολλά με υγεία και Ευτυχία.

Η Ιωάννα σύντομα θα εξελιχθεί σε μια απο τις πιο ζεστές και εύηχες φωνές του ραδιοφώνου. Το λόγο τον κατέχεις, υλικό και βήμα έχεις, οπότε βουρρρρ για την επιτυχία.

…μόνο εκείνα τα παράσιτα (κυριολεκτικώς και μεταφορικώς) που μπαίνουν στον 105 και στον 902 και δεν μας αφήνουν να ακούσουμε ευχάριστα, μου σπάνε τα νεύρα.:108:

Ιωαννα ακουμε μονο απο εκει, αν καταλαβα ή μπορουμε να νταουνλοντιασουμε ;;

Ας γινει ενα αλλο τοπικ για την εκπομπη της Ιωαννας προτεινω …

Ενημέρωση από το τεαμ του esnips:
"Hi everybody -

To improve performance on our site, we took the temporary measure of disabling the download button – it hasnʼt become official policy.

We’re working on a solution.

and we thank you for your patience

Have a great weekend,

Lonnie"
Το μήνυμα είναι τριών ημερών, και μέχρι σήμερα, no download button.
Υπομονή, ωραία λέξη για αντιμετώπιση "ανορθόδοξων " καταστάσεων. “Ανεβάζεις” κάτι, για φίλους ή backup, και δεν μπορείς, μέχρι νεοτέρας, ούτε εσύ να το “κατεβάσεις”!!!
Ιωάννα άδικα ο κόπος σου.:frowning:

Ναι… Κρίμα τον κόπο μου !
Σε ένα τεστ που είχα κάνει για ένα μόνο ΜΠ3 -πριν 10 μέρες- εμφανιζόταν από κάτω το button download…
Κι έτσι αποφάσισα να τα βάλω στο συγκεκριμένο σάιτ (μιας κι έχει απλό περιβάλλον, φαίνονται ταξινομημένα “σαν βιβλιοθήκη” και μου φάνηκε γρήγορο και στο upload).
Υπάρχει περίπτωση, λόγω πολλών ΜΒ, να μην δίνει δυνατότητα κατεβάσματος άραγε;

Εσείς οι ειδικοί, έχετε καμιά ιδέα-έμπνευση για κάτι άλλο ή να περιμένω μην και αξιωθούν?..
Να δούμε…

(Συγγνώμη, αν σας ταλαιπώρησα ! )

Δεν ταλαιπώρησες κανέναν. θα περιμένουμε λίγο, μήπως και η “πίεση” που ασκούν τα μέλη του φόρουμ του esnips έχει αποτέλεσμα.
Άλλες λύσεις:
“Ανέβασμα” στο rapidshare, και φυσικά, απώλεια μετά από ένα μήνα απραξίας.
Μπορώ να βάλω τα mp3 στον “οικιακό” μας ftp server, και φυσικά πολύ μικρό bandwith (πραγματικό περί τα 300kbps), άρα υπομονή και μόνο σαν λύση backup. Περίμενε μήπως κάποιος φίλος έχει να προτείνει κάτι καλλίτερο.

Καλορίζικη η εκπομπή σου Ιωάννα…

Πότε βγαίνεις;…Ώρα…ημέρα;