ΖΗΤΕΙΤΑΙ MPΟΥΖΟΥΚΙ

Αν υπαρχει καποιος καλος και πεπειραμενος παικτης μπουζουκιου που ενδιαφερεται να λαβει μερος σε δυο παραστασεις αφιερωμα στο ρεμπετικο ( Βαμβακαρης , Τσιτσανης κλπ ) σε νησι του Β. Αιγαιου την πρωτη εβδομαδα του Αυγουστου ας μου στειλει μηνυμα μεσω E-MAIL για να του πω ορους και λεπτομερειες.
LATINIKOI XARAKTHRES STO EMAIL PARAKALW…!!!

Γειά σου Γρηγόρη.
Μήπως μπορείς να μας πείς το νησί;

Προκειται για την Λημνο…!
Για την ωρα ειμαστε στο σταδιο της αναζητησης ! Γινεται και μια προσπαθεια απο τον υπευθυνο της παραστασης στο νησι…! Εγω προσωπικα γραφω αυτη την ωρα απο Νεα Υορκη…!
Μπορω ομως να σας δωσω περισσοτερες πληροφοριες μεσω E-mail…!
Ηδη εxουν δοθει καποιες πληροφοριες και λεπτομερειες σε δυο “φιλους” που ενδιαφερθηκαν μεσω του ΦΟΡΟΥΜ… !
Ευχαριστω ειλικρινα ολους εκ των προτερων…!

Grigori giati den kanonizete diakopes meta mousikis kai sti Vrazilia se kapoio keno apo ti douleia? Edw yparxei idi baglamas kai toumbeleki,tha perasoume wraia kai tha mathoume kai stous Vrazilianous to rembetiko. Pio poly tha ithela mia tetoia eykairia na ksanavrethw me tous palious filous kai synergates re Grigori,gia skepsou to esy pou pas pantou.
Me tin eykairia tha mou efernes kai tin BOMBA to CD pou se rwtisa kai akoma apantisi den pira.
Opws kai na’xei,kala na perasete ton Aygousto sti Limno,sas zileyw ligaki alla den ginetai tipota,eimai kollimenos.

Νικο, να το σκεφτουμε για το μελλον…!
Για την ΜΠΟΜΠΑ δεν ειδα κατι που να με ρωτας…! Ισως δεν κυταξα την συγκεκριμενη ομαδα μηνυματων…!
Στειλε μου την διευθυνση σου με ε-μειλ να σου την ταχυδρομησω…!