ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ 25 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΑΓΡΙΝΙΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΗΣΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΠΛΟΧΕΡΑ!!!ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ dxristodoyloy.gr ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Φίλε Δημήτρη, καλωσήλθες.
Το μήνυμά σου το μετέφερα εδώ γιατί 1ον το είχες βάλει μέσα στο thread του ΒΑΡΛΑ και 2ον διότι ισχύει η οδηγία αυτή:
http://www.rembetiko.gr/forums/announcement.php?f=432

Ένα άλλο ίδιο μήνυμα το έσβησα γιατί περίσσευε.

Χαιρετώ για την ώρα και καλό Πάσχα.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΘΩΣΗ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ.ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ.

Μήνυμα από συντονιστή: επίσης, μην γράφεις με κεφαλαία σε παρακαλώ.

καλησπερα και απο μενα

Αγαπητέ Δημήτρη καλωσόρισες στο φόρουμ,

Η διεύθυνση που μας έδωσες είναι μάλλον λάθος. Με λίγο ψάξιμο και φαντασία τελικά βρήκα ότι η σωστή διεύθυνσή σου είναι www.dxristodoulou.gr (με “u” και όχι με “y”). Μετά χαράς θα προσθέσω την σελίδα σου στο blog “'Ελληνες Οργανοποιοί” και περιμένουμε τη συνεισφορά σου στις συζητήσεις του φόρουμ γύρω από την τέχνη σου. Ελπίζω κάποια στιγμή να σε γνωρίσουμε από κοντά.

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!

Γιωργο ευχαριστω.Οντως η διευθυνση καταχωρηθηκε λαθος!
Η κανονικη ειναι dxristodoulou.gr. Σε ευχαριστω για την διορθωση

Καλωσήρθες , έχω εναν δικό σου μπαγλαμά απο το 1996 , δώρο απο φίλο στο Θέρμο.


:088:
Αν νομίζεις Κώστα ότι μετράει η λεπτομέρεια…

σε χαιρετω και εγω φιλε.Θα κανουμε καλες συζητησεις.καλως ηρθες.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΓΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΕΤΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΛΛΛΙΟΣ…ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ [ΛΑΘΟΣ]!!!
ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΡΕΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΗ ΤΟΥ ΒΑΜΒΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟΥ ΥΙΟΥ… ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ…2481486
ΕΙΜΑΙ …ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ 20 ΧΡΟΝΙΑ…2921235
ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 3839224
ΘΕΛΛΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ…

ΔΗΜΗΤΡΗ καλώς ήλθες στην παρέα.Καποια στιγμή θα κοιτάξω να σε επισκευθώ να σε γνωρίσω από κοντά γιατί λόγω εργασίας ανεβαίνω τακτικά στο ΑΓΡΙΝΙΟ.
ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ.

Φίλε Δημήτρη καλωσόρισες. Σε παρακαλώ να αποφεύγεις να γράφεις με κεφαλαία, μιας και είναι κουραστικά στην ανάγνωση. :088: