Εμφάνιση Φόρουμ (2007)

:088::088:
πολύ ωραίο το καινούργιο “ύφασμα” !! επιστρέφοντας από διακοπές θα πάθουν πλάκα οι φορουμίτες…

Μπράβο Κώστα. Κούκλα το’κανες :110::110::110:

Πράγματι, μια ευχάριστη αλλαγή!!! :110:

Ωντωσ πολυ καλο παιδια :110:

Συμφωνώ, πολύ ωραίο το καινούργιο χρώμα

Ελα ρε. Μια χαρά ήτανε το παλιό!
:slight_smile:
ΥΓ. Να υπάρχει και μια αντίθετη φωνή ρε παιδιά.

Μου φαίνεται η γραφή πολύ ωχρή και μικρή και δυσκολεύομαι!

'“Σύντροφε” Άρη μην ξεχνάς ότι και το παλιό ήταν στα ίδια χρώματα :240:. Άσε που τα μπλε δεν πρέπει σου πάνε…:092:

Εμένα με αρέσει περισσότερο έτσι !:110:

Ααααααα! Τι όμορφα χρώματα… Μμμμμ… Με τις υγείες μας !
Κι εμείς (εδώ κάτω στην Πελοπόννησο) έχουμε συνεχείς εναλλαγές χρωμάτων τ’ απογεύματα !
Ο απογευματινός πολύ δροσερός αέρας κάνει μια ορατότητα μούρλια !!!
Συνεπώς είμαι μέσα στο κλίμα χρωματικών αλλαγών κι εγώ.

Με τον απογευματινό μου καφεδάκο, χτες, αγναντεύω το Παλαμήδι, από την αεροπλανική βεράντα.

Τους καλοκαιρινούς χαιρετισμούς μου σε όλους !!!

(Πού είναι η επισυναπτόμενη φωτο ΟΕΟΟΟ ?? Να έβλεπε ο Αρης να ζήλευε μια ξέρα μεσοπέλαγα με πολύ “υλικό”; Ενας “πάγκος” με συναγρίδες, άλλο πράμα…)

ΥΓ:
Πωπω… με την απλή γραμμή είναι δράμα. Δεν κατεβαίνει η σελίδα… Ουφ…

Ουάααουυυυ!!! Ξεκούραστα χρώματα!!! Πόσο μου αρέσει αυτό το ρετούς!

Ιωάννα μου, πάμε κόντρες? :slight_smile:
Η θέα απο τη βεράντα μου στη Σαλαμίνα! Για αυτό όλο το καλοκαίρι δεν ξεκολάω απο εκεί!

Αν σας στείλω κι εγώ μία φωτογραφία με “υπέροχα χρώματα” από εδώ που βρίσκομαι (Μπράιτον), θα με πείτε μαλ@κα. Γι’ αυτό λέω μόνο: Υπομονή! Θα γυρίσει κι ο τροχός.

Γειά σας και χαρά σας… τί έγινε πάλι εδώ, ανακαινίσεις είχαμε; Α ρε Κώστα, λόγους ψάχνεις να αγγαρεύεις; :slight_smile: Ωραίο είναι, ωραίο, εντάξει!

υγ1 - Ρε Μπραϊτονιάτη, δε σε τσακώσανε τίποτα μπράβοι να σε πιάσουν στο καράβι; Κρίμα, έλεγα πως θα σε κρατήσουν να μου κάνεις παρέα πάνω.

υγ2 - Δε χάσατε και τίποτα που δεν κατεβήκατε στο Χουδέτσι να δείτε τον Πάππο… χάλια περάσαμε, χάλια.:089:

:087: Ρε σεις Webμαστόροι, κάποιοι έχουμε μια κάποια ηλικία! όπερ συνεπάγεται και τη σχετική πρεσβυωπεία… με άλλα λόγια όσο μικραίνετε τις γραμματοσειρές μας οδηγείτε στην εξάρτηση από τα γυαλιά πρεσβυωπίας! Τα οποία μάλιστα εξαφανίζονται όταν τα χρειάζεσαι και επανεμφανίζονται όταν δεν τα χρειάζεσαι, κάπως όπως και οι πένες…:112: