Διευκρίνηση Αποχώρηση (2007)

Θελω να διευκρινησω σε ολους αυτους που διαβασαν τα ποστ με το θεμα που εβαλα για μαθηματα μεσω ιντερνετ καποια πραγματα. Και λεω ΣΕ ΟΛΟΥΣ γιατι τα “χτυπηματα” ηταν καποιες χιλιαδες μεσα σε 5 μερες, πραγμα πρωτοφαντο απ’οσο θυμαμαι τουλαχιστον εγω !!! Δεν θελω να αγιοποιησω εαυτον ουτε το αντιθετο … να το παιξω κακομοιρης. Με ενοχλησαν καποια πραματακια τα οποια εκθετω παρακατω.

  • Το πεσιμο απο τους φορουμιτες διαχειριστες εκτος του Πανου, ηταν χοντρο, οσο εγινε δημοσια. Κατ’ιδιαν ο αντμιν και ο ΚΚ που επικοινωνησαν μαζι μου ηταν μειλιχιοι. Την πλακα τη δεχομαι και το ξεμπροστιασμα και το να γινω ρομπα. Αλλά τοσο ρομπα πια οχι παιδια !! Δεν καταπινεται με τιποτα δυστυχως !! Αφου το προβλημα ηταν Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΛΕΥΡΑ ΟΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΦΑΝΗΚΕ του εγχειρηματος, θα μπορουσε ΑΜΕΣΑ να κλεισει το τοπικ οπως εγινε μετεπειτα- και να γινουν καποιες συστασεις με π.μ. να δοθουν οι οποιες εξηγησεις και να τελειωσει το θεμα. Αντ’αυτου μετα τα πρωτα σχολια που ηταν θετικα και εγινε και η σχετικη ομορφη ομολογω πλακιτσα ξαφνικα εγινε ενα καταιγιστικο πεσιμο -που ευχομαι να μην ηταν συντονισμενο- και επεσε το χαχανο της αρκουδας …

  • Η ΒΑΣΙΚΗ ΑΙΤΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ* ΗΤΑΝ ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΙΣΤΑ Η ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΑΨΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΤΩΝ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ !!! ΙΔΕΑΛΛΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙ !!! ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙ ;; ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΝΟΙΩΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ;;
    [COLOR=Black]

  • Τα σχολια του Παραδ/γου και της Ιωαννας τα βρηκα ανοικεια, χοντρα και καρακιτσατα παρα τις οποιες δικαιολογιες του Κωστα και τις εμμονες της Ιωαννας για ανοχη στην πλακα σε επικοινωνια που ειχαμε !! Για την ιστορια το ποστ της Ιωαννας με τη φωτο απο κωλομπαρο και αλλα φαιδρα το απεσυρε ο αντμιν και οχι η ιδια οπως λαθος νομισα … Το καλαμπουρι του Αρη χωρια οτι εχουμε το θαρρος να τα λεμε στη συγκεκριμενη συγκυρια το βρηκα τραβηγμενο …[/COLOR]
    [COLOR=Black]- Και εδω να τονισω οτι κι εγω λεω μα…κιες πολλες φορες και μου εχει δοθει αυτο το θαρρος και ο αερας απο τους διαχειριστες και φιλους μου, που τωρα κατακεραυνωνω καπως, αλλα ρε παιδια η ξεφτιλα ηταν χοντρη, οι εξηγησεις ελαχιστες, εμενα κανεις δε με διασφαλισε τελικα απο να μη γινω ρομπα και ολα αυτα μαζι με κανουν να σκυβω το κεφαλι και να φευγω σα μαλακας !!!
    Ευχαριστω για τις καλες στιγμες που ειχαμε εδω μεσα και πιο εξω -κλαψ…- και ισως τα πουμε σε αλλη αφορμη και σταματω εδω σεβομενος το χρονο και τις εννοιες του καθενος σας !!!

[COLOR=Red] Αρριβεντερτσι Ρομα …[/COLOR][/COLOR][b]
:109:

υγ
Πιστευω να αξιωθω να ανεβασω στο you tube σε εβδομαδιαια βαση βιντεακια με τη στραβωμαρα μου και οποιος θελει ας κανει το μπανιστηρι του εκει … αδιαφορω για τα όποια κόστη …
:mad:[/b][b]

υγ2
Πιστευω να εχω το δικαιωμα να μπαινω σαν θεατης !![/b]
[b]
**μονο στον Πανο ειπα τιμες ανα ωρα και πιστευω θα διερρευσε … 10 ευρω το 40λεπτο η τιμη του τετιμημενου …

[/b]

Αυτή είναι μία τοποθέτηση ενός μέλους του φόρουμ και είναι απόλυτα σεβαστή. Συνεπώς δεν υπάρχει λόγος σχολίων και το θέμα κλειδώνεται.