Δεύτερος διάδοχος

Αγαπητοί φίλοι, ο Άρης Νικολαίδης έγινε για δεύτερη φορά μπαμπάς. Ο δεύτερος, άρτι αφιχθείς γιόκας του χαίρει άκρας υγείας. Του ευχόμαστε ολόθερμα ΝΑ ΖΗΣΕΙ και στον Άρη να τριτώσει…

Υ.Γ. Φήμες που ήθελαν το μικρό νεογέννητο Νικολαίδη να ζητά έναν μπαγλαμά για να παίξει τον Αραμπατζή δεν επιβεβαιώνονται…

Συνχαρητήρια Άρη!!

Να τον χαίρεσαι τον γιοκά φίλε…

Κωνσταντίνος

Να σου ζήσει Άρη !

Να σου ζήσει, να είναι γερός και ευτυχισμένος και να τον καμαρώσεις μεγάλο και τρανό!

Να σου ζήσει ο γιόκας Άρη.

Άρα έχουμε για σχήμα τους δύο τους δικούς σου, του Γιώργου, του Σωτήρη (ο οποίος είναι γεννημένος μουσικός)
Όσο για τον δικό μου μάλλον θα γκρεμίζει και θα σπάει τα μαγαζιά γιατί αυτό κάνει τουλάχιστον μέχρι τώρα.

να σου ζήσει άρη και να τον χαίρεσαι

Να σου ζήσει Άρη, να ΄σαι καλά να τον χαίρεσαι!

Φίλε μου, απ’ την καρδιά μου υγεία, ευτυχία και προκοπή! (Άντε, δεν θ’ αργήσει, θα έρθει και η κόρη…)
Τα καλύτερα για όλους σας!

Να σου ζησει ο γιος Αρη και να τον δεις οπως επιθυμεις !!
δηλ. ενα σωστο ρεμπετη, μπουζουξη και γιατι
οχι και κιθαριστα !!

Εμενα μου κανει το δυσκολο ο δικος μου και
δεν εχει μαθει ακομα οργανο, φροντισε να
βαζεις απο τωρα το μπαγλαμα στην κουνια …

Να σου ζήσει Άρη, να τον χαίρεσαι !!!
και που είσαι, τα Pampers εδω τα έχουνε σε καλή προσφορά. Εάν θες καμιά δεκαριά πακέτα πες μας… :slight_smile:

Μάγκες, σας ευχαριστώ πολύ και να 'στε όλοι καλά.
Μόλις γεννήθηκε ο μικρός φωνάζουν να μπω στην αίθουσα τοκετού για να τον δω. Με το μπαίνω ακούω κλάμματα, που σιγά-σιγά γίνονταν και πιο βραχνά. Μου λέει ο “υποψιασμένος” γιατρός:
“Ρε συ, ξεκίνησε με αμανέ, αλλά μάλλον σε Μάρκο καταλήγει…”.

Άρη, να σας ζήσει και να τον χαιρόσαστε! Εγώ πάντως, με Μάρκο ξεκίνησα αλλά για αμανέ δεν μου βγαίνει ακόμα…

Αρη να σου ζησει και σου ευχομαι να τον δεις οπως επιθυμεις!!!