Ψάχνω CD του Πρόδρομου Τσαουσάκη

filoi geia sas psaxno ki ego tragoydia toy tsaoysakh opoios poylaei cd gi ayton ton magka na epoikoinonisei…sto e-mail moy…poy einai magas15@hotmail.com

Re maga, thn ennoia 'diskopwleio, thn exeis akousta?

San polloi tsampoukades mou fainetai pos mazeythkane edomesa.
O anthropos eygenika zhthse ean poulaei kapoios kanena CD gia ton kalitexni pou ton endiaferei kai o “dervisis13” amesos na poulisei pneyma kai magia.Dhladh re file ean o anthropos menei sthn N.Y. 'h sto Monaxo pou na ton brei to disko tou Tsaousaki ?
Alla ti perimeneis apo Vazeles (13) mia zoh tzoxades tha exoune…

Μεγάλε Μα-κα, μην νομίζεις ότι εσύ είσαι καλύτερος…

ʼσε που κακώς πηγαίνεις την κουβέντα στις ομάδες, εδώ είναι διαφορετικός χώρος…

ΥΓ: Μουσικοποδοσφαιρικό σχόλιο: Τώρα που διώξατε τον Λεμονή να πάρετε τον Πορτοκάλογλου…

Agaphte ke.Tanasen,
exete apolyto dikio den eimai katholou kalyteros (mallon poly xeiroteros eimai) alla ayto fantazomai pos den sas afora katholou.
Me sygxorhte poly gia thn enoxlhsh,yposxomai na mhn to xanakano,ean bebaia mou epitrepete akoma na parakoloutho tis sizitiseis tou forum SAS,to periexomano tou opoiou exete aytoklitos analabei na kathorizete eseis .
To monadiko mou parapono einai oti den anafereste katholou sthn ousia tou post pou esteile o anthropos sxetika me ton Tsaousakh.Exei dhladh kapoios to dikaioma na zhtaei bohtheia apo to Forum SAS etsi oste na brei me kapoio tropo to disko kapoiou kalitexnh?
Yparxei kapoios eidikos kanonas pou exete thespisei gia aytes tis periptoseis?(pos dhladh prepei na to zhthsei kapoios pou den anhkei sta gnosta 10-15 atoma pou kata kyrio logo anaferontai sto forum ?) Giati gia paradeigma fantazomai pos an thn idia aithsh thn eixe kanei o kos.Feris (sygnomh gia thn aythereth xrhsh tou onomatos apla einai gia xarhn tou paradeigmatos),
tha eixan brethei amesos 10 atoma na tou steiloun to disko pou thelei.
Sygnomh pou sas kourasa me ta aggloellhnika kai thn aytheresia mou kai eyxaristo poly gia thn katanohsh kai thn filoxenia sto forum SAS.

M.K./

P.S. Sxetika me thn protash sas , mporeite na thn kanete post sto forum ths selidas tou Thrylou.Sas diabebaio oti tha lhfthei sobara ypopsi os enallaktikh lysh tou kou.Kollia.

Kurie Manwlh eiste se la8os forum. Edw einai to
REBETIKO FORUM.
Gia forum SAS apeu8un8eite sto
www.ZerrardeVillie/princeMalko.com

Κύριε Μανώλη “ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ” (για να είμαι σε ανάλογο κλίμα)…

Mpravo re magkes me apostomosate.
Pragmatika eiste poly exipnoi kai etimologoi.
Panta thavmaza tous pneymatodhs anthropous pou exoun kati ousiastiko na poun…
Ta sevh mou kai eis anotera.

Ta sebh mas kai …eis katwtera kai dia esas.
daimwn