Για Λαρισαίους-και όχι μόνο

Ρε παιδιά ποιοί είμαστε στη Λάρισα? Να κάνουμε καμιά μάζωξη να γνωριστούμε? :107::246:
Βλέπω διάφορα παιδιά που στο προφίλ λέει Λάρισα.:088:

Πολυ καλη ιδεα. Μαλιστα, να μαζωχτουμε στο BUZIOS η στα Χιλια Χειλια η οπουδηποτε τελος παντων προσφερεται ποιοτικη ψυχαγωγια. Πως σας φαινεται η ιδεα?

:256:Δεν είχα κάτι τέτοιο κατά νου μιας και είμαστε σε ρεμπέτικο φόρουμ:080:.Μάλλον κάτι σε πιο light από αυτά που ανέφερες φίλε theo. Και ας δούμε πρώτα ποιοί είμαστε και το που το βρίσκουμε.

Ελα ρε, πλακα θα’ χει να το πιστεψες:). Να σου πω την αληθεια στο Buzios δεν εχω παει ποτε… και το αλλο δεν ξερω καν που βρισκεται. Κι εγω για κατι πιο light και ευπεπτο μιλαω. Αν συμφωνει και καποιος αλλος συντοπιτης. Ειδομεν…

:080:Είπα κι εγώ…Ναι ας ποστάρουν όσοι και όσες βρίσκονται Λάρισα να γνωριστούμε εδώ και κατόπιν κάπου θα βρούμε να τα πουμε live:088:

ωραία ιδέα…να κάνουνε '‘εμφάνιση’'και οι υπόλοιποι και να κανονίσουμε ένα καλό μαγαζάκι(ευκαιρία να πέσουνε στο τραπέζι?η χώροι που έχει η λάρισα και μας αφορούν…)καλημέρα!

Φάληρο! φδγσφβδδξηβσδγωαρψ ΡΩΤΓΩ ΣΦΔΓΩΣ ρσω γφβηηνημξκθ τυδω

Λοιπόν προς το παρόν είμαστε :

[ol]
[li]Papadero[/li][li]Theo[/li][li]Anna[/li][li]NikosKiriazis[/li][/ol]
Για να βλέπω κίνηση:089:
Κι από μαγαζιά
Buzios
1000 χείλια
Φάληρο
Κανένα μαγαζί που να δικαιολογεί την ύπαρξή μας στο Φόρουμ?:090:

Δηλαδή, “Φάληρο! και τα μυαλά στα κάγκελα”; :019:

Από τα λίγα εναπομείνοντα σκυλάδικα με πιάτα:079: και πραγματικά σκυλιά να μπουκάρουν στο μαγαζί άμα βρουν την πόρτα ανοικτή:090:(πραγματικό περιστατικό)

νάτα τα προβλήματα!
που να βρούμε μαγαζί να συγκριθεί με τα μεγαθήρια?!αστιεύεστε!εγώ λέω να αποφασίσετε να κλείσουμε τραπέζι πρώτη μούρη…σε ποιό όμως?δεν εχω συλλάβει ακόμα τη διαφορά?!μήπως να ρωτήσουμε που πάει ο ‘‘καλός ο κόσμος’’(ξέρετε,εκεί που για να πας αρχίζεις να ετοιμάζεσαι απο το πρωί…για να γίνεις μια θεά!να της φάς όλες!αμάν ρε παιδιά σε τί βάσανα με βάζετε?!είναι περασμένη και η ηλικία…και με τις γόβες έχω ένα προβλήματάκι!αλλά 3 είστε καποιος θα προλάβει να με κρατήσει?!)cartoon που είσαι?βόηθα την κατάσταση!

:230:εγώ πάντως προτιμά τα κουτούκια (μικρά , υπόγεια κ.λ.π). Σε πρώτη φάση ας βρεθούμε και σε καφέ και έπειτα βλέπουμε…
Για να σε κρατήσουμε Άννα ,μην φοβάσαι,δεν θα σε αφήσουμε να πέσεις.:088:

Επειδή άφησα και εγώ 6 χρονάκια στη Λάρισα θα ήθελα να ξέρω τι θα παίξει μπάς και καταφέρω να ανέβω…

Λοιπόν προς το παρόν είμαστε :

[ol]
[li]Papadero[/li][li]Theo[/li][li]Anna[/li][li]NikosKiriazis[/li][li]Nightblues[/li][/ol]
Για να βλέπω κίνηση:089:
Κι από μαγαζιά
Buzios
1000 χείλια
Φάληρο
εγώ λέω ότι καμιά 10ριά θα μαζευτούμε!

Και μια και γινονται προτασεις, ας σβησει καποιος παρακαλω τα ‘’ καταστηματα’’ που αναφερονται, γιατι αν πρεπει οπωσδηποτε να αρρωστησω, υπαρχουν κι αλλοι τροποι- δεν ειναι αναγκη να ‘‘μαρτυρησω’’ πρωτα. Περιμενω να ακουσω καμμια αλλη προταση.

Ειρωνικά είναι τα μαγαζιά,όοπως λέω καλύτερα κάπου ήσυχα σε πρώτη φάση για να γνωριστούμε πρώτα.:)Εγώ δεν πολυβγαίνω και δεν έχω άποψη για τα μαγαζιά,οπότε κάντε σοβαρές προτάσεις.:080:

καλημέρα…οκ!την κάναμε τη πλάκα μας…άς σοβαρευτούμε τώρα.
ούτε εγώ κυκλοφορώ παιδιά αλλα΄εννοείται πως το ‘‘καφωδείο’’ είναι φανερά πρώτο σε επιλογή…σε ποιά άλλα μαγαζιά περνάτε καμιά βόλτα?που κινείστε λίγο -πολύ στη πόλη μας?οπουδήποτε μπορούμε να βρεθούμε εννοείται αλλά μιας και ξεκίνησε τέτοια κουβέντα καλό θα είναι κυριως για εμάς που δεν κυκλοφορούμε να μάθουμε τί άλλα μαγαζάκια υπάρχουνε που μας ενδιαφέρουνε.όσοι γνωριζετε ξεστραβώστε μας.ακόμα και για καφέ?προσωπικά μόνο σε ένα πηγαίνω στο λεβαδάκι γιατί είναι ήσυχο και παίζει μουσική που μου αρέσει(ψεμματάκια!δεν πίνω καφέ…απλά πάω την ώρα που άλλοι πάνε για καφέ (για ποτάκι εγώ) επειδή το πρωινό ξύπνημα είναι σκληρό για τους εργαζόμενους άνω των 39:)αναφέρετε και κανένα μπαράκι!που σας αρέσει.για να δούμε…

Kαλημέρα Άννα.
Αυτό το πρωινό ξύπνημα…:mad:… Εγώ βγαίνω ελάχιστα λόγω χρόνου και παιδιών, οπότε είναι ελάχιστα τα μέρη που μπορώ να προτείνω. Για ένα καφέ όμως πάμε όπου να ναι.Συνήθως πάω στο Chocola στην Φαρσάλων & Ηρώων που παρκάρεις σχετικά εύκολα και κάνει και ωραίο καφέ.:088:

για να καταλήξουμε κάπου καποτε…(αφού δηλώσουν συμμετοχή?όσοι επιθυμούν)λόγω forum εγώ προτιμώ να βρεθούμε για κρασάκι.μας ταιριάζει περισσότερο νομίζω.για… να πέσουνε… στο τραπέζι και ταβερνάκια!πάντως και για καφεδάκι μέσα θάμαι…

οκ δεν φάγαμε και πολύ χρόνο.Ούτε 2 μέρες δεν το συζητάμε. Απλά να πιούμε πρώτα ένα καφέ να γνωριστούμε να μπορούμε να μιλήσουμε όλοι και μετά και θα πιούμε:247: και θα :127: και θα:246: :).
Πέρα από το Καφωδείο που έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλό (αλλά δεν έχω πάει) ο δάσκαλος που πάω για μπουζούκι παίζει σε ένα ταβερνάκι το ψητό.
Συμμετοχές να βλέπουμε όμως:080: