Γ.Βασίλας κ Κ.Τσεκούρας (Δρόμος) στο Barazz

Πρόκειται για το μπαράκι ενός φίλου μου που βρίσκεται στην Θεοδωρήτου Βρεσθένης 61 στον Ν.Κόσμο. Την πρώτη φορά που έγινε δεν ήταν ο Βασίλας αλλά ο Νώε. Σας προειδοποιώ όμως ότι δε θα ακούσετε τόσο ρεμπέτικα όσο ελαφρολαικά.:246:

Τινάκι χωρίς παρεξήγηση αλλά από ότι έχω καταλάβει είσαι κοπέλα για σπίτι ε ;;;; :019::019:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :092:

Ζωή δεν είναι να ξυπνάς και να κοιμάσαι πάλι,
ζωή 'ναι να’σαι ξυπνητός όντε κοιμούνται οι άλλοι.

kala den mazeyese vradya…alla kai meshmeria?:019:

Καλά τόσες παρατηρήσεις σου έχουν κάνει και εξακολουθείς να μην γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες!!!:019:

ψηλος ειμαι ξεχναω…συγνωμη :112:

Μιας που το λες…ξέχασες να βάλεις τόνους!!!:019:

πολλα ζητας…ουτε που ξερω που ειναι οι τονοι στο πληκτρολογιο…:106:

Αν μιλάμε για το ίδιο μαγαζί, είχα προ ημερών την εξής κουβέντα με το Νώε:

  • Παίζεις ρε πουθενά αυτό τον καιρό να ‘ρθω να σ’ ακούσω;
  • Παίζω, αλλά μην έρθεις. Δεν κάνει για σένα…

παντα σωστος ο νωε…ξερει τα βιτσια μας…

Ο Νώε απ’όσο ξέρω παίζει σ΄ένα μαγαζί στον Κεραμικό…σ’αυτό που λέω εγώ έπαιξε μια φορά (όπου κιόλας δεν είχα καταφέρει να πάω). Δεν ξέρω σε ποιό από τα 2 αναφερόταν αλλά όπως και διευκρίνησα (σκοπίμως!) η μουσική που θα παίξουν δεν είναι τόσο ρεμπέτικα γιατί η φίλη μου που τραγουδάει δεν είναι αυτού του ρεπερτορίου…Συν ότι πρόκειται για μπαράκι και όχι για κουτούκι…

εισαι ο ανθρωπός μου!!!:088:

Καταπληκτικό δίδυμο!!!:088:

Για ένα μαγαζί κατά Ν. Σμύρνη μεριά μού είπε.

Δεν ξέρω τί λέει ο Νώε, πάντως χθες αν ήσουνα θα γουστάριζες πολύ!!! Το μόνο που με χάλασε η φασαρία (όπως πάντα). Πάντως ΜΠΡΑΒΟ στον Αχιλλέα, έχει μεράκι και γουστάρει!!!

Υ.Γ. Το 8λεπτο ταξίμι του Βασίλα στο τέλος είναι ο λόγος που λέω ότι είναι ο πιο αισθησιακός μπουζουξής!!!

Έτσι έμαθα και εγώ Κώστα…ότι ήταν πολύ καλά! Και θα επαναληφθεί όποτε θα πάμε και οι υπόλοιποι που δεν καταφέραμε την κυριακή…:slight_smile:

Γενικά το μαγαζί μου αρέσει και ως μπαράκι…καθαρά ποτά από κόσμο χαλαρά και ο Αχιλλέας βάζει πολύ καλή μουσική!

Και μια Κυριακή σου μένει και κοίτα τι έχω για σένα…:78:

Μπράβο του μάγκα του ιδιοκτήτη, γιατί ξηγιέται έτσι στο μπαράκι του.