Απορία

Ρε Πάνο, μην τσαντίζεστε ρε σεις, μη χαλάτε τις καρδιές σας…

Το παιδί ήθελε να μάθει 2 πράγματα, εσείς ξεκινήσατε την πλάκα, και το παιδι τσαντίστικε…

Δεν έγινε τίποτα…

Και εσείς γιατί το συνεχίζετε? υποτίθεται σαν συντονιστές είστε πιο μαζεμένοι…

Καταραμένοι ρεμπέτες… Μια ζωή ****παιδα ήσασταν…:):):slight_smile:

Giorgos_86, αν το φόρουμ μας δεν σου κάνει, κανείς δεν σε υποχρεώνει να παραμείνεις. Αλλά, μην πας γυρεύοντας. Άκου εκεί, δεν έγινε τίποτα! Έχεις την εντύπωση ότι θα ανεχτούμε να κατεβάσουμε το επίπεδό μας σε ανταλλαγές ύβρεων;

Και για τους καταραμένους ρεμπέτες (φυσικά δεν εννοείς εμάς, οι τελευταίοι ρεμπέτες πέθαναν εδώ και χρόνια…) το αν ήταν αυτοί κoλόπαιδα ή άλλοι, πολύ νεώτεροι, καλύτερα να το ξανασκεφτείς, πριν αρχίσεις να χαίρεσαι και μάλιστα τρις.

Φίλε Νίκο
Προφανώς και δεν εννοούσα τα πράγματα έτσι όπως τα είπες…Προσπαθούσα να διασκεδάσω την κατάσταση για να μην οξυνθούν άλλο τα πράγματα.
Με στεναχωρεί το γεγονός ότι παρεξήγησες τα λόγια μου…
Όσο για το αν ο άλλος ρίχνει το επίπεδο χρησιμοποιώντας ύβρεις τότε η μόνη απάντηση στις ύβρεις είναι η μη απάντηση… Έτσι πιστεύω εγώ.
Όσο αυτό που είπα για τους καταραμένους ρεμπέτες (λόγω ρεμπέτικου φόρουμ ) εννοούσα εσάς και προφανώς και έκανα πλάκα.
Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ περαιτέρω…

Ρε συ είσαι σοβαρός???Γράφτηκα στο Φόρουμ που κατα τύχη πέτυχα στο net. Που θες να ξέρω ότι ο Νταλάρας σου προκαλεί σύφιλη??

Ρε σεις αρχίσατε να τη βρίσκετε με το μαζοχισμό;
Το παλικάρι (Undying) έχει γράψει τέσσερα μηνύματα και τα δύο είναι υβριστικά. Στο ένα λέει ότι γράφει το συντονιστή τα “τέτοια του” και στο άλλο, ούτε λίγο ούτε πολύ, μας λέει μαλάkες!
Ακου “μπήκα κατά τύχη στο Φόρουμ σας…”. Και κατά τύχη θα μας μπινελικώνει κρυμμένος πίσω από την οθόνη του υπολογιστή του; Ασε που δεν είναι τόσο κρυμμένος όσο νομίζει.

ΥΓ. Μ’ αυτό όνομα (Undying), λέει, μπαίνει σε όλα τα φόρουμ. Δικαίωμά του. Αλλά γιατί μας το λέει; Μήπως πρόκειται όνομα-κοπιράιτ; Ή μήπως υποδηλώνει π.χ. ότι είναι πασίγνωστος, ότι πρέπει να 'χουμε το νου μας όταν του μιλάμε ή δεν ξέρω γω τι άλλο;
“Στείλτε τον”, πείτε του και “καλό ταξίδι”. Αρκετά ασχοληθήκαμε.

Σίγα μην κάνω copyright κάτι που είναι αυθεντικό. Και εννοείται να έχεις το νού σου. Εγώ τους είπα να με διαγράψουν αλλά τπτ…

Δε μας χέζεις ρε Νταλάρα, έχουμε και δουλειές.