Ακούγοντας ράδιο μέσω ιντερνετ

Γιατί δεν μπορώ ν’ακούσω ράδιο μέσω ίντερνετ; Χρησιμοποιώ MozillaFx.

Μηπως δεν εχεις κανει εγκατασταση το flash player???
http://www.adobe.com/products/flashplayer/

για δοκιμασε να το κανεις εκγατασταση και πες μου

και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με τον firefox. Μετά έβαλα τον 3 και ξανάφτιαξε μόνο του…

Μπαταρίες άλλαξες?

Τζίφος. Ούτε με αλκαλικές ούτε με τίποτα δε δουλεύει, να μη γ!@$#@%$#^&*%$^σω!:mad: Στα διάλα!

Και στα δύο pc που χρησιμοποιώ έχω την αλεπού. Παρόλα αυτά στο ένα ακούω ράδιο, στο άλλο όχι. Κατά τη γνώμη μου έχει να κάνει με τις ρυθμίσεις της αλεπούς. Στις “επιλογές” θέλουν “πείραγμα” τα “αρχεία ροής” ή το “απόρρητο”. Ρώτα το μάστορα για λεπτομέρειες.
Προσωρινά άκουγε ράδιο από τον ιντερνετ εξπλόρερ.

έχω κάνει διάφορα, αλλά με τίποτα δεν ακούω ραδιόφωνο. Γιατί;;;;;; Ούτε από τον ΙΕ…:mad:

αλήθεια αυτό το έχετε δοκιμάσει;

Αφού κάνετε εγγραφή, δηλώστε μερικούς από τους αγαπημένους σας καλλιτέχνες (με λατινικούς χαρακτήρες) και αυτό θα σας προτείνει τραγούδια και καλλιτέχνες.

Είναι καταπληκτικός τρόπος να ανακαλύψει κανείς νέα μουσική. Κάτι σαν δυναμικό ραδιόφωνο όπου όσο ακούς τόσο καλύτερα μαθαίνει τα γούστα σου και προσαρμόζει την λίστα του σε εσένα.

Και ναι έχει μεγάλη γκάμα από ρεμπέτικο.

Ένας από τους βασικούς υποστηρικτές αυτής της ιδέας είναι ο Peter Gabriel, ο οποίος υπήρξε από τους πρώτους καλλιτέχνες που διακίνησαν τη μουσική τους μέσω internet, διακρίνοντας ιδιαίτερη δυναμική στο μέσο αυτό. Επενδύει τεράστια ποσά σε καινοτόμες ιδέες που σχετίζονται με τη μουσική και το internet, θεωρώντας ότι η παραδοσιακή μουσική βιομηχανία πνέει τα λοίσθια.

webmastor τί γίνεται και δεν παίζει ράδιο στη αλεπού; (ούτε στον exploiter!)