Άντε να μαζευτούμε (23/1/2009)

Βρε Τίνα, εμένα με έβγαλες καράφλα στην φωτό. Αντίθετα του Άρη , του περισσεύουν τόσες τρίχες.
Έλα ρε γαμώτο. Αδικία.
Τι φταίει?
Για δες λίγο το θέμα με το photoshop.

Πάνο τη μούρη σου την είδες στο facebook?

Υπομονή…έχει και συνέχεια!

Στην τελευταία εικόνα ο Ευρυπίδης ( majorakias) με κοιταει με βλοσηρό βλέμα. Μάλλον ζηλεύει την επιδεξιότητα μου στο μπουζούκι…:slight_smile:

Πάντως έχω φωτο -αγένεια ρε γαμώτο…Τεσπα!

Πάρε κ άλλη μια για να μην παραπονιέσαι!!!:slight_smile:

Και ένα βλέεεμααα!!!:019:

OK Γιώργη. Το είδα. Θα τα πούμε την Τετάρτη εκ του σύνεγγυς.

‘’ Ε υ χ α ρ ι σ τ ο ύ μ ε π ο λ ύ όλη την παρέα για την ωραία βραδιά’’.

Να σβηστεί πάραυτα!!! Χριστέ μου. Σαν μοσχάρι είμαι!!!

τώρα που μας φτιάξατε με τις φωτογραφίες …χώστε μας και κανένα βίντεο να γουστάρουν και τα ώτα μας…έριξα στο γυαλί φαρμάκι …όσο αργήτε …φαρμακ…:112::089::112::102::102::112:

[quote=Τινα;170763]Πάρε κ άλλη μια για να μην παραπονιέσαι!!!:)[/quot

Πήγες να το σώσεις, αλλά έβγαλες και την μύτη.
Φιλιά και απο την Έλενα.

Και επειδή η ομάδα εκτός από παίχτες διαθέτει και χορευταράδες…

Ήταν μια πολύ ωραία βραδυά…και δε θέλω να μάθω τι ακολούθησε όταν ήρθε ο Αστεριάδης γιατί θα ζηλέψω!:016:

Αλλά έχω ένα τεράστιο παράπονο…το ‘‘σαν πεθάνω θάφτε με’’ γιατί δε το παίξατε???:019:

Καλά όλα τα λεφτά ήταν και ο τυπάς που ήταν λιάρδα από πίσω…!!!

:109:δώστε τα βίντεο στον λαό…:082:…θέλω απεγνωσμένα εικόνα και ήχο…:244:για ενημέρωση

Περίμενε!!! Αυτό παλεύουμε!!

Η υπομονή είναι αρετή που εγΩ δεΝ διαθΕΤΩ…
ζητώ συγνώμη αν παραφέρθηκα ,αλλά να περνάτε εσείς καλά και εμείς ούΤΕ ΕΝΑ VIDEO;;;;;;και ζητώ ταπεινά συγνώμη.Αλλά λίγο ήχο ζήτησα εδώ και ΤΩΡΑ .Συγνώμη για τα κεφαλαία θα κάνω υπομονή
υστ.ελπίζω οχι μέχρι να βγει η ψυχή μου ΄΄΄΄΄΄΄΄

Ψυχραιμία… βγες καμιά βόλτα να σε χτυπήσει αεράκι. :257:

θα τα δω που θα μου παν

:088:… ή λίγο βροχή, που ρίχνει καρέκλες τώρα έξω…

υπομονή, το καλό πράγμα αργεί να γίνει…πρέπει να γίνει ανέβασμα στο youtube, processing, είναι και πολλά τα Mb που βγάζουν οι ψηφιακές, βάλτε και το encoding…ολόκληρη διαδικασία μιλάμε…νομοτελειακά πράγματα :245:

εδώ στην θεσσαλονίκη δεν ρίχνει ούτε σταγόνα …η υπομονή είναι το σήμα κατατεθέν μου…ακόμη;;;;;;;
[SIZE=2]:019::019::019::019::019::019::019::019:

[/SIZE]

Χρήστο εσύ δεν σπάς νεύρα. Σπας αρ…:):):):):):slight_smile: Χωρίς παρεξήγηση φυσικά. Πλάκα κάνουμε.

Πήγαινε στο γρουπ του ρεμπέτικου φόρουμ στο facebook και δες τα δύο βιντεάκια που έχουν ανέβει εκεί.