Άντε να μαζευτούμε (23/1/2009)

Και με χάρτη:

Και για τα GPS:
37.961460
23.579085

Ερχόμενοι από Πέραμα προς Κερατσίνι, στρίβετε δεξιά στη γωνία όπου τελειώνουν οι δεξαμενές και αρχίζουν τα γήπεδα 5Χ5.

Πω, πω, πω, πως φαίνεται ο γνώστης της τεχνολογίας!!!:088::slight_smile:

Την “παίζει στα δάχτυλα” πλέον… Πρέπει να έχει κάνει εντατικά ιδιαίτερα, γιατί είδα θεαματική πρόοδο: προφίλ στο facebook, γκρουπ στο facebook και δε συμαζεύεται. Σήμερα το πρωί μόνο μου έστειλε 2 hugs & kisses… :019:

!!!:78:

πολυ καλη η σκεψη σας παιδια αλλα εμεις απο ραφηνα μερια θελουμε ολοκληρο ταξιδι.θελει δηλωσεις συμμετοχης η οποιος καλη διαθεση προσερχετε?
εαν δεν δουλευω θα ειμαι εκει και εγω…

Μία ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ.Στις δεξαμενές της ΕΤΕΚΑ αμέσως δεξιά,(μόλις τελειώσουν)και πριν τα γήπεδα 5χ5.Είναι πολύ μικρό το δρομάκι,και αν ψιλοτρέχεις δεν το βλέπεις με τίποτα.

Τι λέει αυτός ρε; Ούτε ξέρω τι είναι αυτά.

Αν βγεις από την Αττική οδό στη Λεωφ. Αιγάλεω που καταλήγει στο Σκαραμαγκά, είναι ίσως κοντύτερα από το κέντρο.
Καλό είναι να δηλώνουν όσοι θα έρθουν σίγουρα, για να έχουμε μία εικόνα το πόσους θα περιμένουμε, ώστε αν χρειαστεί να ενημερώσουμε το μαγαζάτορα για τις προμήθειες. Γενικά όμως όποιος θέλει προσέρχεται. Η μάζωξη είναι “ανεπίσημη” και το λέω αυτό γιατί μέσα στις απόκριες θα κανονίσουμε “επίσημη” συνεστίαση, με πρόγραμμα κλπ.

εγώ είμαι σίγουρα μέσα… Το αν θα φέρω παρέα δεν ξέρω όμως!

Και γώ μέσα, 23 Γενάρη είπαμε ε? ώρα?

Γεια σας και από μένα!
Μπορεί να έρθω και εγώ και ενδεχομένως να φέρω και γυναίκες…
Όργανα θα φέρετε ή μπα??? Να κάνω τα κουμάντα μου και γω…
Και για τι ώρα υπολογίζετε??

Προσέχουμε λίγο ε; Δε γράφουμε τζάμπα.

Τούτο πάλι τι είναι;

Οχι, θα πάμε να δούμε πώς τηγανίζουν τα καλαμαράκια στο Πέραμα:)

Ενδεχομένως, όπως θα 'λεγε κι ο μέγας Διακογιάννης:)

Επέτρεψε με Ari ως νέο μέλος να μη γνωρίζω στις συγκεντρώσεις σας τι ακριβώς κάνετε και δη όταν είναι ανεπίσημες…
Και όσο για το ‘‘ενδεχομένως’’ λες και δε ξέρεις πως είναι οι γυναίκες και πως λειτουργούν…
Το μπορεί να έρθω σχετίζεται με ένα εργαστήρι που έχω στη σχολή…

Ναι αλλά την απάντηση δεν είδα άρη, πες την ώρα και την ημερομηνία δεν θα σου στοιχήσει, τώρα δεν έχω ώρα να κοιτάξω τα προηγούμενα μυνήματα

23/01/09 ώρα 21:00

Ρε σεις πλάκα μου κάνετε;
Κοιτάξτε τρία μηνύματα πιο πάνω:

Κοιτάξτε και τα “χαμογελάκια” δίπλα από τις φράσεις, γιατί διαβλέπω μια …σεμνοτυφία!

Κοντοχωριανέ majorakias, τώρα το είδα. Δεν είσαι απλώς νέο μέλος, αλλά φρεσκότατο!:slight_smile:

Μέσα και εγώ.:slight_smile:
Κρασί φέρνουμε;

Εγω πάντως το μόνο που διαθέτω για να φέρω εαν έρθω …είναι η κοιλιά μου…:247:

Γεια σας και από μένα. Νεότατος σχεδόν στο φορουμ, έχω κάνει κάτι posts ποικίλης μουσικολογικο-στιχο-οργανο-πολιτικο-ιστορικής ύλης.

Από δύο μεταβλητές εξαρτάται ο ερχομός μου την Παρασκευή…που φυσικά τον επιδιώκω

  1. Διάβασμα για επερχόμενες εξετάσεις
  2. Απόσταση, είμαι στην άλλη άκρη της Αθήνας, αλλά έχει επέκταση ο ΗΣΑΠ μέχρι τις 2:30, οπότε μάλλον ΟΚ. Απ’ το λιμάνι μέχρι εκεί που λέτε, πόσο μακριά είναι?